FLO 2016 Çocuk Bot Ve Çizme Modelleri

Flo karne hediyesi ayakkabılarBüyüklerden sonra çocuklar da modaya uygun tasarlanan kıyafetlerle modaya dahil oluyor.Tıpkı yetişkinlerde olduğu gibi çocuk modası da her sezon yenileniyor.Çocukları için en iyisini isteyen anneler de hem şık hem de rahat ayakkabıları satın alıyor.

FLO çocuk bot-çizme modelleri 2016Konu çocuk olduğunda renkli,cıvıl cıvıl bot ve çizmeler FLO farkıyla sizlerin zevkine sunuluyor.Özellikle kız çocuk modellerinde pembe,mor ve kırmızı gibi canlı renkler hakim..Kadın modasında olduğu gibi kız çocuk modasında da biker modellerde taş ve zımba detayları;military modellerde ise yaşlarına uygun fiyonk ve puantiye detayları ön planda..

Çocuklar hayallerinde olan çiçek desenleri,kalın tabanları,kalp desenlerini FLO‘nun yeni sezon koleksiyonunda buluyor.

flo-cocuk-bot-modelleri-2016Erkek çocuk bot modellerinde ise bej,kahverengi,lacivert gibi renkler hakim..Bağcıklı ve cırt cırtlı modellerle kış,erkek çocukları için sıcak ve havalı geçecek.

Dockers,Polaris,Kinetix vb.birçok farklı markaya ait ayakkabıların satışını yapan FLO,ayakkabı mağazacılığında ismi duyulmuş birkaç markadan birisi..Daha çok düşük ve orta bütçeli kesime hitap eden çeşitli ayakkabı modelleriyle karşımıza çıkan FLO,bu kış mevsiminde de çocuklarımızın ayaklarını ısıtmaya devam edecek.

 

 

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın