LC Waikiki Baba-Oğul Özel Giyim Koleksiyonu

LC Waikiki Baba-Oğul Özel Giyim KoleksiyonuEkonomik ve şık giyimin adresi LC Waikiki,son hızla yepyeni kampanyalarına devam ediyor.En yeni kampanyası da Baba ve Oğullara Özel Giyim Koleksiyonu..Babaların ve oğullarının aynı tip kıyafetleri giyiyor olması oldukça hoş bir tablo ortaya çıkarmış.

LCW 2016 erkek bebek-çocuk giyim modelleriLCW Baba-Oğul Özel Giyim Koleksiyonu ile minikler de enaz babaları kadar yakışıklı..Gömlekten cekete,tişörtten pantolona kadar her spor parça,baba ve oğul için LCW‘nin özel giyim koleksiyonunda..

LCW Baba-Oğul Giyim Koleksiyonu 2016Anneler ve kızları için de bu güzel kampanya yapılmalı,eminim ki bu kampanya da diğeri kadar ilgi görecektir.Hatta belki daha da fazla..Umarım yakın zamanda böyle bir sürpriz yaparlar.

LCW 2016 Kış Baba-Oğul Giyim ModelleriÖnemli bir hatırlama yapalım, bu kampanyada yer alan kıyafetler sadece LC Waikiki‘nin online sitesinde satışa sunuluyor.Maalesef LCW mağazalarında satılmıyor.

LCW Baba-Oğul Takım Elbise ModelleriŞimdi gelelim koleksiyonda yer alan parçaları tanıtmaya..Yazı baskılı tişörtler,jean pantolonlar,kazaklar,spor ayakkabılar günlük spor giyim için tasarlanmışken özel günler için ise takım elbiseler düşünülmüş.

LC Waikiki Baba-Oğul Özel Giyim Koleksiyonu” hakkında 1 yorum

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın