Zara 2016 Kız Çocuk İndirimli Pantolon-Tayt Modelleri

Zara kız çocuk gri kareli pantolon-36 TLYetişkinler için kıyafet ve aksesuar satışı yapan hazır giyim markası Zara,bebekler ve çocuklar için de birbirinden güzel kıyafetlerle göz dolduruyor.Bu seferki yazımda Zara‘dan kız çocukları için pantolon-tayt modellerinden bahsetmek istiyorum.

Zara kız çocuk gri çan pantolon-30 TLPantolon modellerine bakarsak dar kesim olanların yanı sıra kısa paçalı geniş kesim pantolonlar,harem pantolonlar da mevcut..Renk yelpazesi geniş fitili kadife pantolonlar da kış için oldukça uygun bir seçim olacaktır.Kış mevsimine uygun pantolonların yanı sıra mevsimlik ve yazlık pantolonlar da bulunuyor.Yazlık pantolon modellerinde daha çok desenli ve bol kesim olanları görmekteyiz.Bütün bunlara ek olarak kareli çizgili pantolonlar da oldukça şık..

Zara kız çocuk haki dar pantolon-36 TLZara kız çocuk koyu gri örme pantolon-40 TLTaytlara gelirsek çiçek desenli ve yıldız desenli modeller daha ağır basıyor.Partilere uygun metalik parlak taytlar da dikkat çekici..

Zara kız çocuk kadife tayt-30 TLTayt ve pantolonların fiyat aralığı 20 TL-40 TL aralığında değişiyor.Fiyatları çok uygun olan bu parçalar,indirimli olarak satışa sunuluyor.

Zara 2016 Kız Çocuk Pantolon-Tayt Modelleri

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın