Benetton 2016 İlkbahar-Yaz Çocuk Giyim Koleksiyonu

Benetton 2016 bahar-yaz çocuk giyim koleksiyonuSpor giyim markası Benetton,modanın ve stilin yaşı olmadığını 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ile bir kez daha ispatlıyor.Küçük kumaşları harika tasarımlara dönüştüren Benetton,önümüzdeki sezon için çocuklara,büyüklerin kıskanacağı bir koleksiyon hazırlamış.

Benetton 2016 çocuk denim pantolon modelleriÇocuk giyim tarzına tasarımlarıyla yön veren Benetton,2016’nın en şık çocuklarını giydireceğinin sinyalini veriyor.Minicik bedenlerde keşfedeceğimiz o kadar çok Benetton tasarımları var ki..

Benetton 2016 bahar-yaz kız çocuk giyimKız çocukları için şipşirin askılı elbiseler,spor tişörtler,kot pantolonlar,tül etekler,şeker pembesi tadında pantolonlar ve trikolar,dolgu montlar ve sezon trendi çizgili parçalar koleksiyonda boy gösteriyor.

Benetton 2016 erkek çocuk giyimErkek çocuklarına gelince denim kıyafetler ilk sırada yer alıyor.Çizgili bisiklet yaka ve polo yaka tişörtler,kolej ceketler,spor ayakkabılar koleksiyonun en dikkat çeken parçaları arasında..

Benetton kız çocuk yazlık elbise modelleri2016 İlkbahar-Yaz Çocuk Giyim Modellerinde bir çığır açan Benetton,en az büyükler kadar çocukların da şık olabileceğini gösteriyor.

 

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın