LC Waikiki 23 Nisan Özel Çocuk Giyim Koleksiyonu

LC Waikiki 23 Nisan Özel Kataloğu

Çocukların büyük bir sevinçle kutladıkları 23 Nisan Bayramına yakın bir zaman kala,LC Waikiki markası 23 Nisan Özel Çocuk Giyim Koleksiyonuna ait katalog fotoğraflarını paylaştı.

LC Waikiki 23 Nisan özel çocuk kıyafetleri

Katalogdaki modellere baktığımızda kız çocukları için tül etek ve elbiseler,puantiyeli etek ve babetler,baskılı ve pul işlemeli bluzlar dikkat çekiyor.Erkek çocukları için ise çeşitli renklerde bulunan gömlek ve pantolonlar,papyonlu ve kravatlı tişörtler ve gömlekler,spor ayakkabılar hazırlanmış.

LC Waikiki 23 Nisan Özel Kıyafetler

Yukarıda saydığım tüm modeller lcwaikiki.com.tr‘de satışa sunuluyor.Fiyatlar ise çok uygun..Herkesin alabileceği fiyatlarda olan kıyafetlerle bu 23 Nisan‘da miniklerin yüzü gülecek.Siz de şimdiden alışverişinize başlayın ki hem çocuklarınızın yüzünü güldürün hem de stoklar tükenmeden bir an önce çocuğunuzun beğendiği ürünü satın alın.

LC Waikiki 23 Nisan Özel Çocuk Giyim Koleksiyonu” hakkında 4 yorum

 1. sevoş

  çok cici elbiseler ama bir iki ay sonra düşecek çoğunun fiyatı, beklemek lazım :))

  Cevapla
 2. 23 nisan kostümleri

  bu senenin elsiva kiki 23 nisan kıyafetleri özel kataloğu çok az model içeriyor, 23 nisan etkiniikleri için başka önerebileceğiniz 23 nisan kostümleri satan yerler var mı acaba?

  Cevapla
  1. admin Yazar

   Bu seneki LC Waikiki 23 Nisan kostümleri maaalesef geçen seneye göre daha az..23 nisan kostümlerini n11.com,gittigidiyor.com gibi alışveriş sitelerinden de alabilirsiniz.

   Cevapla

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın