Mango 2016 İlkbahar Kız Çocuk Giyim Modelleri

Mango kız çocuk klasik koton trençkot-100 TLÇoğumuzun tandığı hazır giyim markası Mango,kadın,erkek ve çocuk giyiminde ulaşılabilir kıyafetlere imza atıyor.2016 İlkbahar sezonu için hazırlamış olduğu birbirinden güzel giyim modelleriyle hem büyüklerin hem de çocukların kalbini kazanıyor.

Mango kız çocuk siyah metalik iplikli koşu pantolonu-50 TLKız çocuklarına özel tasarlanan 2016 İlkbahar tasarımlarında trençkotlar,koton ceketler,deri ceket,elbiseler,etekler,koton kazaklar,salopetler,tişörtler,sweatshirtler,bluzlar,gömlekler kısaca büyükler için her ne varsa çocuklar için de aynı parçalar yer alıyor.Büyüklerin giydiği kıyafetleri artık çocuklar da giyiyor.

Mango kız çocuk turuncu fırfırlı koton elbise-70 TLYazı baskılı ve desenli tişörtler ve sweatshirtler,sezon trendi çizgili parçalar,her sezon popülerliğini kaybetmeyen deri ceketler ve kot ceketler,2016 ilkbahar sezonu kız çocuk giyim modellerinde öne çıkan parçalar arasında..

Mango kız çocuk kırmızı çizgili sweatshirt-60 TLMango kız çocuk koyu mavi kot ceket-90 TLŞimdi hep beraber Mango’nun 2016 İlkbahar sezonu için hazırlamış olduğu kız çocuk giyim modellerine yakından bakalım.Çocuklarınız eminim ki bu kıyafetlere bayılacak.

 

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın