Zara 2016 Kız Çocuk Yazlık Elbise Modelleri

Zara girl kids ribbed collar dress-36 TLKadın,erkek ve çocuk giyiminde tanıdığımız bir marka olan Zara,2016 İlkbahar/Yaz sezonuna ait kıyafetleri sitesinde yayınladı.Aradığınız her çeşit giyim modellerini bulabileceğiniz yeni sezon tasarımlarında yazın tüm enerjisi toplanmış.

Zara kız çocuk çizgi baskılı elbise-90 TLZara kız çocuk mavi tulum-56 TLSezon trendlerinin kız çocuk elbiselerine de yansıtıldığını görüyoruz.Floral desenler,her boyutta çizgi desenler,bağcıklar,etnik işlemeler,fırfırlar,güpürler,ekose desenler,çini karo desenleri ve düz basic formlardaki kıyafetler Zara 2016 yaz sezonundaki tasarımlarda kendini gösteriyor.

Zara kız çocuk floral desenli elbise-90 TLZara kız çocuk neon pembe elbise-80 TLYazın enerjik havasına uygun renkli elbise modelleri,çocuklarımızın yüzlerini güldürecek.Bakalım Zara,4-14 yaş kız çocuklarımız için nasıl elbiseler tasarlamış? Eminim ki,kız çocuk yazlık elbise modellerinin hepsini çok beğeneceksiniz.

Zara kız çocuk mercan desenli elbise-90 TLZara kız çocuk pembe uzun kollu elbise-50 TLZara 2016 Yeni Sezon Kız Çocuk Elbiseleri

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın