2016 Yeni Sezon Kız Çocuk Bikini-Mayo Modelleri

LCW kız çocuk pembe bikini modelleriHavaların ısınmasıyla beraber yazlık kıyafetler vitrinlerde görücüye çıkmaya başladı.Hatta yeni sezon bikini-mayo modelleri de yaz için aranan parçalardan biri oldu.Tanınmış birçok giyim markasının yaz için hazırladığı 2016 yeni sezon kız çocuk bikini-mayo modellerini bu yazımızda bulacaksınız.

HM kız çocuk lacivert mayo modelleriLC Waikiki 2016 kız çocuk mayo modelleriMango,Zara,LC Waikiki ve HM markalarının kız çocukları için hazırlamış olduğu bikini-mayo modelleri,renk ve desenleriyle yaz havasını aratmıyor.Çiçek desenleri ve tropik desenlerin ağırlıkta olduğu bikini-mayo modellerinde çizgili,puantiyeli,çizgi film karakteri baskılı,kelebek desenli modelleri de görmekteyiz.

Mango 2016 yeni sezon kız çocuk bikinileriBenim favorim fırfırlı modeller ve tül etekli modeller…Pembe renk ağırlıklı olan bikini-mayo modellerinde lacivert,mint,turkuaz,sarı,yeşil,mercan gibi renklere de rastlıyoruz.

Zara 2016 kız çouk mayo modelleriZara 2016 kız çocuk bikini modelleriŞimdi hep beraber 2016 yeni sezon bikini-mayo modellerine bakalım.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın