Vicco 2016 İlkbahar/Yaz Çocuk Ayakkabı Modelleri

Vicco 2016 yeni sezon çocuk spor ayakkabılarıVicco,birbirinden renkli ilkbahar-yaz koleksiyonu ile capcanlı enerjisini çocuk ayakkabılarına yansıtıyor.Çocukların hayallerindeki modelleri en yeni moda trendleriyle harmanlayan Vicco,yeni koleksiyonuyla baharı müjdeliyor.

Vicco 2016 İlkbahar-Yaz Çocuk AyakkabılarıÇocukların ayak sağlığını gözeten Vicco,rahatlıktan ve kaliteden ödün vermeden ayakkabı tasarlıyor.Kız çocukları için tasarlanan pastel tonlarda babetler,renkli espadriller,dore ve gümüş spor ayakkabılar yetişkinleri kıskandıracak.Kız çocuklarının çok sevdiği pembe ve kırmızı hem spor hem de şık modellerle koleksiyondaki yerini alıyor.Küçük bayanlar bu ayakkabıları tüm kıyafetleriyle rahatça kombinleyecek.

Vicco 2016 kız çocuk ayakkabılarıVicco‘nun erkek çocuklar için hazırladığı tasarımlarda ise yumuşak,renkli süet ayakkabılar dikkat çekiyor.Mavi,sarı,yeşil ve kırmızı renkteki spor ayakkabılarla yürüyüşler daha keyifli olacak.

Vicco 2016 yeni sezon erkek çocuk ayakkabılarıVicco‘nun 29 TL’den başlayan fiyatlarla sunduğu 2016 İlkbahar/Yaz Ayakkabı Modellerini tüm Vicco mağazalarında ve viccoshop.com.tr’de bulabilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın