Civil 2016 Bebek Arabası Modelleri

en yeni bebek arabalarıBebek arabası,oto koltuğu,ana kucağı gibi gereçler ilk bebek zamanında alınır ve daha sonra da ikinci,üçüncü bebekte kullanılır.Durum böyle olunca alacağımız bu gereçlerin sağlam,kaliteli olmasına özen gösteririz.Bir de fiyatlar uygun olunca değmeyin keyfimize..

Chicco bebek arabalarıGünümüz internet çağı olunca insanlar alışveriş yapmadan önce mutlaka alacağı şey hakkında kapsamlı,enine boyuna ciddi bir araştırma yapıyor.Özelliklede çocuklarımız sözkonusuysa…Kaliteli,konforlu,kullanışlı ve bütçeye uygun bebek arabaları seçimi yapmak,günlerinizi alabilir.Bu konuda pek aceleci olmamak gerekiyor.

2016 modası bebek arabalarıİlk zamanlar pek kullanılamayan bebek arabaları, bebek büyüdükçe annelerin vazgeçilmez bir parçası haline geliyor.Bu yüzden bebek arabası alırken herşeyi detaylı incelemek gerekiyor.Bebek arabası alırken nelere dikkat etmeliyiz? İşte bu konuda sizlere birkaç ipucu vereceğim.Böylelikle bebek arabası seçerken bu noktaları atlamazsınız.

Bir çok markanın farklı modellerde ve özelliklerde bebek arabaları bulunuyor.Bu kadar çok seçenek arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız sizin için hazırladığımız bazı özellikleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

babyhope-610-ikiz-kirmizi-baston bebek arabasıBebek arabası seçerken ilk dikkat etmeniz gereken şey,TS EN 1888 belgesine sahip olup olmadığı…Bu belge arabanın Avrupa güvenlik normlarına uygun olduğunun kanıtıdır.

İkincisi fren sisteminin iyi çalışıp çalışmadığını kontrol etmek…Freni devreye soktuğunuzda tekerleklerin kilitlendiğinden emin olun.Tam güvenlik için sadece arka tekerleklerde değil sürüş kolunda da fren bulunan modelleri tercih edin.

Pierre Cardin PC-409 Aloin kırmızı Travel Sistem Bebek ArabasıÜçüncüsü 5 farklı noktadan kilitlenen emniyet kemerine sahip arabalar daha güvenlidir.Kemer,bebeğinizin omuzlarını ve bacaklarını sarmalı,çocuğunuzun açamayacağı kadar güvenli,siz açarken zorlanmayacağınız kadar da pratik olmalıdır.

Tek elle ve kolayca katlanabilir bebek arabalarını,bagajınıza  yerleştirebilirsiniz.Katlanma mekanizması karmaşık olmamalı,zira aynı anda hem bebeğinizi hem de bebek çantasını da taşıyor olabilirsiniz.

Kanz KZ-1005 Rainer çift yönlü mavi bebek arabasıBebek arabasının manevra kabiliyeti yüksek ve kolay kontrol edilebilir olması önemli…Kalabalık veya dar alanlarda tek elle kolayca manevra yapabileceğiniz bebek arabasını tercih etmeniz daha doğru olur.

Bebek arabasının kumaşının, terletmeyen,kolay silinebilir ve çıkarılıp yıkanabilen özellikte olması hijyen açısından son derece önemlidir.

Casual Cadillac Air Travel sistem mavi bebek arabasıBebek arabalarının ayarlanabilir koltuğu olması önemli..Özellikle yenidoğan bebekler başlarını tutamadıklarından yatay pozisyonda tutulmaları gerekir.6 aydan sonra ise oturur pozisyonda arabalarının içinde seyahat edebilirler.Hem yatay hem de dikey koltuklu modeller bu yüzden daha kullanışlıdırlar.

Son olarak bebeği hem güneşten hem de yağmurdan koruyacak tenteli bebek arabalarına öncelik verebilirsiniz.Fazla eşyalarınızı koymak için ise koltuğun altında yada arkasında yeterli bir alan olması da çok önemli..

Pierre Cardin 305 Lorainne Jogger Pembe 3 tekerlekli bebek arabasıBu kadar detaylı bilgilendirmelerden sonra gelelim Civil’in 2016 bebek arabası modellerine…Sizler için derlediğimiz baston puset,çift ve tek yönlü puset,travel sistem puset,3 tekerlekli puset,ikiz bebek puset modelleriyle karşınızdayız.

Çok fazla model olduğu için bütün modelleri buraya koyamıyoruz.Daha fazla model görmek ve modeller hakkında detaylı bilgi almak isteyenler Civil‘in online sitesine göz atabilirler.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın