Panço 2016 Yeni Sezon Kız Çocuk Elbiseleri

Panço 2016 yazlık çocuk elbiseleriYenidoğan başta olmak üzere bebek ve çocuk giyim üzerine her türlü giyim ve aksesuar ürünleri satışı yapan Panço,bu yaz sezonu için birbirinden güzel kıyafetleri görücüye çıkardı.Hem günlük hem de özel günler için abiyeleri bulunan Panço elbise modellerini,çocuklarınız çok beğenecekler.

Panço 2016 yeni sezon kız çocuk elbiseleri3 yaşından 12 yaşına kadar farklı elbise modellerini tasarlayan marka,özellikle Hello Kitty,Fenerbahçe gibi özel lisanslı elbise modellerini de küçük hanımların beğenisine sunuyor.Yeni sezon elbiseleri biraz pahalı gelse de indirime giren elbise modellerinin fiyatları gayet makul..

Panço çocuk elbise modelleri 2016Kolsuz ve askılı modellerin yanı sıra jile elbiseler,spor tarzda elbiseler de farklı beğenilere sahip çocuklara hitap ediyor.Modellerin çeşitli olması kadar zengin renk seçenekleri de Panço 2016 yeni sezon kız çocuk elbiselerinin tercih edilmesinde önemli bir neden olarak karşımıza çıkıyor.

Panço beyaz kız çocuk elbiseleriBeyaz,ekru,siyah,fuşya,pudra,mavi,somon,hardal,lacivert,mint,sarı,mercan rengi gibi birçok farklı renkteki Panço kız çocuk elbiseleri görülmeye değer..

Panço yazlık çocuk elbiseleriYukarıda gösterdiğimiz bu modellerden daha fazlasını aşağıda yer alan videomuzdan takip edebilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın