Çilek Mobilya’dan Çocuklar İçin Araba Karyola Modelleri

Çilek Mobilya kırmızı araba karyolaFarklılık arayan çocuklarımız için Çilek Mobilya‘dan en güzel arabalı karyola modelleri hazırladık.Hem kız hem de erkek çocuklarımız için çok şık arabalı karyolalar Çilek Mobilya tasarımlarının yeniliklere açık olduğunu gösteriyor.Diğer mobilya markalarından farklı olarak, her tema altında sundukları mobilya tasarımları dikkatleri çekiyor.

Arabalı karyolaları eminim ki çocuklarımız çok beğenecek.Son model yarış arabalarını aratmayan karyola modellerini çocuklar kadar yetişkinler de sevecek.Kırmızı,beyaz,füme  ve pembe renklerinde tasarlanan arabalı karyolalar fonksiyonel olmalarıyla da oldukça dikkat çekici..

Şimdi sırasıyla Çilek Mobilya‘nın çocuklar için üretmiş olduğu arabalı karyola modellerine yakından bakalım.

Çilek Mobilya arkadaş yataklı beyaz araba karyola

Çilek Mobilya arkadaş yataklı beyaz araba karyola

Spor ön yüz ve 3D tekerlekler ile dikkat çeken karyola,gerektiğinde iki yatak olarak da kullanılabiliyor.

Çilek Mobilya Biturbo kırmızı araba karyola

Çilek Mobilya Biturbo kırmızı araba karyola

Biturbo karyola o kadar gerçekçi ki Çilek Logosu şeklindeki anahtarlığına basıldığında özel bir ses efektiyle LED’li farlar yanıyor ve tamponda bir kırmızı ışık harekete geçiyor.

Çilek Mobilya Gti pembe araba karyola

Çilek Mobilya Gti pembe araba karyola

Teknolojik aksamlar ekleyerek son model bir arabaya dönüştürülen Gti araba yatakları,opsiyonel müzik sistemi,ışık ve sesleri kontrol eden uzaktan kumandası,LED ışıklı arka sinyali ,body kit ve sis farları,3 boyutlu egsoz tasarımı ve koruma amaçlı sünger dolgulu deri iç döşemesi ile çocukları hayal dünyasının baş kahramanı yapıyor.

Çilek Mobilya füme Turbomax araba karyola

Çilek Mobilya füme Turbomax araba karyola

Turbo max karyola 3 boyutlu tekerlekleri,sticker farları ve ahşap başlığı ile gerçek bir arabaya benziyor.Plexi korkuluğu çıkartılarak daha ileriki yaşlarda da kullanılması hedeflenmiş.

 

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın