Koton Kids Bayramlık Çocuk Kıyafetleri

Koton Kids Bayramlık KoleksiyonuKoton Kids,koleksiyonunda yer alan bayramın enerjisine uygun cıvıl cıvıl,renkli ve şık parçalarıyla bu bayram miniklerin heyecanına eşlik ediyor.

Koton erkek çocuk gömlek modelleriBayramlar en çok çocuklar için önemli ve özeldir.Bayramlıklar ise daha bayram gelmeden gündem konusu olmuştur.İşte Koton Kids bayramlık telaşına son veriyor ve bayramın ruhuna uygun kıyafetlerle çocukların yüzlerini güldürüyor.

Koton kız çocuk denim elbiseEsprili grafik desenlerle ve canlı renklerle enerjik bir koleksiyon sunan Koton Kids‘in dikkat çeken parçaları arasında erkek çocuklar için kısa kollu gömlekler,renkli ve desenli şortlar,eğlenceli tişörtler,papyonlar dikkat çekiyor.

Koton kırmızı kemer detaylı şortKız çocukları için ise birbirinden güzel elbiseler,şifon bluzlar,sim baskılı tişörtler,dokulu kumaşlı etek ve şortlar,3 boyutlu aplikeli modeller ön plana çıkıyor.Ayrıca ponpon detaylar bayram şekeri tadında…

Koton kız çocuk indigo askılı tulumMiniklerin bayram heyecanına harika dokunuşlar katan Koton Kids,en güzel tasarımlar ile Koton mağazalarında ve Koton online alışveriş sitesinde sizleri bekliyor.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın