Koton’dan Çocuklara Özel Back To Sport Koleksiyonu

Koton erkek çocuk mavi şortKoton bu yaza özel bir spor koleksiyonu ile giriş yapıyor.Çocuklar için hazırlanan Back To Sport Koleksiyonu,birbirinden renkli tasarımlarıyla minikleri sportif bir yaşama davet ediyor.

Koton Back To Sport KoleksiyonuKoleksiyon,yazın tüm enerjisini yansıtarak çocukları spor dolu günlere hazırlıyor.Çocuklar için hazırlanan bu özel koleksiyon,enerjik ve keyifli bir spor vadediyor.

Back To Spor Koleksiyonunda rengarenk taytlar,şık şortlar,baskılı tişörtler ve mayolar ön plana çıkıyor.Tüm çocukları daha fazla harekete teşvik eden sloganlı tişörtler ise en favori parçalar arasında olmaya aday..

Koton Erkek Çocuk Spor Giyim ModelleriKızlar ve erkekler için ayrı olarak hazırlanan koleksiyonda kullanılan canlı renkler ve baskı teknikleri çocuklara eğlenceli bir stil katıyor.Tasarımlarda kullanılan rahat kumaşlar ve kullanışlı modeller sportif çocukların bütün eksiklerini tamamlıyor.

Bu koleksiyon minikleri sadece spor yaparken değil günlük hayatında hareketli oyunlar oynarken de yalnız bırakmayacak.

Koton Back To Sport Koleksiyonundaki tasarımların fiyatları 18 TL-30 TL arasında değişiyor.Bu koleksiyon tüm Koton mağazalarında ve internet sitesinde satışa sunuluyor.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın