LC Waikiki 2016 Kız Çocuk Bayramlık Giyim Kombinleri

Türkiye’nin perakende giyim markası LC Waikiki‘de bu bayramda da çocukları güzel sürprizler bekliyor.Yüzlerce farklı modeli bir arada sunan LC Waikiki,her yaştan ve her bedenden çocuğun bayramına renk katıyor.

LC Waikiki kız çocuk bayramlık modelleriÇocukların büyük bir heyecanla beklediği bir bayram daha yaklaşıyor.Her bayram olduğu gibi bu bayramda da çocukları rengarenk kıyafetler bekliyor.LC Waikiki‘nin 2016 yeni sezon bayramlıklarında yok yok..

LC Waikiki kız çocuk çiçekli kolsuz bayramlık elbiseBu yazımızda sizlere kız çocuklar için hazırlanmış bayramlıklara yer vereceğiz.Elbiseler,etekler,bluzlar,pantolonlar,ceketler,farklı parçalardan oluşan bayram kombinlerini çocuklarımız çok beğenecek.

LC Waikiki 2016 kız çocuk bayramlık kombin modelleriKız çocukları için hazırlanan bayramlıklarda çiçekli elbiseler,tüllü etekler,baskılı bluzlar,dantel detaylı bluzlar ve daha fazlası yer alıyor.Farklı kıyafetlerin yer aldığı modellerle istediğiniz bayramlık kombinini oluşturabilirsiniz.

LC Waikiki kız çocuk bayramlık kombinlerHer yaştan çocuk için farklı tasarımlar ve eğlenceli kıyafetlerle bu yıl da miniklerin bayram sevinci LC Waikiki ile daha da renkleniyor.

LC Waikiki kız çocuk bayramlık kıyafetler

LC Waikiki kız çocuk en güzel bayramlıklar

LC Waikiki kız çocuk kırmızı tül etek-puantiyeli bluz

LCW kız çocuk bayramlık ceket-pantolon kombin

LC Waikiki kız çocuk siyah çiçekli bayramlık elbiseLCW kız çocuk siyah tül etek kombini

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın