LC Waikiki’den Çocuklar İçin Okula Dönüş Koleksiyonu

Okulların açılmasına az bir zaman kala LC Waikiki,çocukları düşünerek okul için gerekli olan pantolon,triko,gömlek,body,hırka gibi giyim parçalarının yanı sıra okul çantası,beslenme çantası gibi aksesuarları da satışa çıkardı.

LC Waikiki Okula Dönüş Koleksiyonu Çanta ModelleriKız ve erkek çocukları için hazırlanan kıyafetler,ayakkabılar ve çantalar okul için gerekli olan ne varsa hepsi LC Waikiki‘de en uygun fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

LC Waikiki çocuk beyaz gömlek-bodyLCW Okula Dönüş Koleksiyonunda yer alan modellere baktığımızda fazla bir çeşit göremiyoruz.Ürün yelpazesinin kısıtlı olduğu koleksiyonun tek sevindiren yanı uygun fiyatları..

LC Waikiki kız çocuk spor ayakkabı modelleriKız çocukları için pembe,fuşya ve mor renklerde sırt çantaları bulunurken erkek çocuklar için ise mavi,kırmızı ve sarı renklerde çantalar bulunuyor.Kız öğrenci çantalarının üzerinde yer alan minnie mouse,frozen,winx baskılı çizgi film karakterleri yer alırken erkek öğrencilerin çantalarında ise örümcek adam,minnions,transformers karakterleri yer alıyor.

LCW erkek çocuk çizgi karakterli okul çantalarıÖğrencilerin okul hayatlarına eşlik edecek en havalı ve rahat parçalar LC Waikiki Okula Dönüş Koleksiyonu‘nda..

LCW kız çocuk okul ayakkabı-bot modelleri

LC Waikiki çocuk okul kazak-hırka modelleri

LCW kız çocuk çizgi karakterli sırt çantaları

 

 

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın