Koton’dan Yeni Sezon İlköğretim Okul Kıyafetleri

koton okula dönüş koleksiyonuUzun yaz tatilinin bitmesine az bir zaman kala Koton Kids,minikler ve aileleri için birbirinden stil tasarımları ile okula dönüş heyecanına ortak oluyor.Koton Kids 2016/2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu,miniklere sıcacık bir kış vadederken okul stiline minik dokunuşlar katıyor.

koton kids pembe kız çocuk kabanMiniklerin okul heyecanına ortak olan Koton,en renkli tasarımları ile farklı bir okul stili yaratıyor.Çocuklar için okul modasını yeni baştan yaratan Koton,soğuk kış günlerinde içlerini ısıtacak birbirinden güzel seçenekler sunuyor.

koton kids kürk yaka camel erkek çocuk montKoton Okula Dönüş Koleksiyonunda renkli kopçalar,fermuarlar ve büzme ip gibi eğlenceli detaylar ile zenginleştirilen tasarımlar sportif bir stile bürünüyor.Grafik desenlerin yer aldığı ve siyah-beyaz renk bloklarının kullanıldığı koleksiyonda baskılar,harf ve rakam detayları ile de kolej stiline atıfta bulunuluyor.

koton kids kız çocuk pembe montDenim ve rustik kumaşların kullanıldığı koleksiyonda örme,dokuma parçaların yanı sıra yumuşak malzemeler de günlük hayatta çocukların rahat hareket etmesini sağlıyor.

koton kids erkek çocuk turuncu montOkul için her türlü kıyafetin bulunduğu koleksiyonda kış günlerinin vazgeçilmezi kaban,mont,kazak,hırka,bot gibi parçalar yer alıyor.Bütün bu kıyafetleri Koton mağazalarında ve markanın online satış sitesinde bulabilirsiniz.

koton kids kız çocuk mont modelleri

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın