Stokke’den Bebekler İçin Hepsi Bir Arada Oturma Sistemi

stokke-steps-yumusak-minderli-ana-kucagiStokke,doğumdan itibaren kullanılabilecek Hepsi Bir arada Oturma Sistemi ile bebeğinizin büyümesine adım adım eşlik ediyor.

stokke-steps-hepsi-birarada-oturma-sistemiÇocukların sağlıklı gelişimini destekleyen akıllı tasarımların yanı sıra çocukların aileleri ile güçlü bir bağ kurmalarını sağlayan yenilikçi teknolojiler üreten Stokke,çocuğunuzun ve sizin en iyi yardımcısı oluyor.

stokke-steps-mama-sandalyesi-modelleriStokke’nin ilk olarak ürettiği Stokke Steps,çocuğunuzun doğumundan itibaren ona hem güvenli hem de özgürce hareket edebilme imkanı sağlıyor.Yumuşak minderli ana kucağından başlayarak fonksiyonel mama sandalyesi ve çok yönlü sandalyeye kadar dönüşerek çocukların büyüme süresinde kullanabilecekleri geniş,ergonomik ve yüksek kalite bir oturma imkanı sağlıyor.

stokke-steps-natural-with-baby-set-and-trayDönüşebilen çocuk sandalyesi Stokke Steps,üstün tasarım kalitesi ve çığır açan tasarım, çocuğunuzun doğumundan itibaren 10 yıl boyunca onunla birlikte büyüyen bu benzersiz oturma sistemi,zamansızlığı ve estetik görünümü le bütün dikkatleri üstüne çekiyor.

stokke-steps-mama-sandalyesi

stokke-steps-cocuk-sandalyeleri

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın