H&M Ucuz Yenidoğan Bebek Kıyafetleri

hm-hello-kittyli-yenidogan-kiz-bebek-takimÇocuğu olacak annelerin bebekleri için en güzel ve ucuz olan kıyafetler H&M mağazalarında satışa sunuluyor.Aradığınız her türlü giyim parçasını bulabileceğiniz bebek kıyafetleri,bütçeleri zorlamayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

hm-yenidogan-bebek-mavi-cizgili-tulum2’li ve 3’lü bebek takımları,uzun kollu çıtçıtlı body’ler,body setleri,pijamalar,tulumlar ve daha fazlası HM mağazalarında alıcılarını bekliyor.Online satışı bulunmayan markanın tek eksiği de bu maalesef..Türkiye’de online alışveriş seçeneği henüz aktif olmadığından sitesinde satış yapılmıyor.Ayrıca sitesinde gösterilen bazı ürünlerin olup olmadığını ancak mağazalarından kontrol edebiliyorsunuz.Umarım bu sorun en yakın zamanda halledilir.

hm-yenidogan-bebek-kirmizi-kadife-takimKız ve erkek bebekler için hazırlamış oldukları kıyafetlere bir bakan bir daha bakıyor.Özellikle kıyafetlerin %100 pamuklu olması ve bebeklerin sağlığı açısından organik pamuk kullanılması oldukça önemli bir kriter..Bu durum da H&M’nin bebek kıyafetlerini daha cazip bir hale getiriyor.

hm-yenidogan-kiz-bebek-pembe-3lu-setKalite ve sağlık açısından bebeklerimize en güzel seçenekleri sunan H&M,giyim modellerinin yanı sıra bere,çorap,şapka gibi aksesuarlarla da minikleri ısıtıyor.

hm-yenidogan-kiz-bebek-pudra-dantelli-elbiseH&M‘nin bebek takım-tulum modellerinin fiyatları 30 TL-60 TL arasında,body,sweatshirt gibi üst kıyafetlerin fiyatları 15 TL-60 TL arasında,tayt,pantolon,eşofman altı gibi alt kıyafetlerin fiyatları 13 TL-30 TL arasında değişiyor.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın