LC Waikiki 3-12 Yaş Kız Çocuk Kaban-Mont Modelleri

lc-waikiki-kiz-cocuk-kirmizi-coban-dugmeli-kabanKış soğuğunun iyiden iyiye bastırdığı şu günlerde kaban,mont gibi dış giyime ihtiyaç artmaya başladı.Yeni bir kaban,mont almak isteyenler ya da gardırobuna yeni modeller eklemek isteyenler LC Waikiki‘nin uygun fiyatlı ürünlerine göz atabilirler.

lcw-kiz-cocuk-pembe-siyah-kolej-montBu durum sadece yetişkinler için değil çocuklar için de geçerli..İçini ısıtacak modellerin yanında beğenecekleri birbirinden renkli dış giyim parçalarını LCW‘de bulacaksınız.3-12 yaş arası kız çocukları için üretilmiş kaban ve mont modelleri farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor.

Kapüşonlu dolgulu montların yanı sıra kapüşonlu düğme detaylı kabanlar ve kolej tarzı mont modellerinin yer aldığı LC Waikiki 2017 kız çocuk dış giyim koleksiyonunda siyah,lacivert,kırmızı gibi ana renklerin yanı sıra gri,pembe,fuşya gibi renkler de yer alıyor.

lc-waikiki-kiz-cocuk-pembe-montDüz renkli kaban ve montların yanında desenli modelleri de gödüğümüz LCW 2017 çocuk dış giyim koleksiyonunda aradığınız her şeyi bulacaksınız.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın