Koton İndirimli 4-10 Yaş Kız Çocuk Kazak Modelleri

koton 2017 kız çocuk kazak modelleriEn yeni moda trendlerini yakından takip eden zengin Koton Koleksiyonu ile çocuklarınıza birbirinden şık ve rahat kıyafetler alabilirsiniz.Kız çocuk kazak modelleriyle kızınızı kış boyunca sıcak tutan bir kıyafet tercih ederken aynı zamanda tayt ve pantolonlarıyla harika kombinler yapmasını sağlayabilirsiniz.

koton indirimli kız çocuk kazaklarıÖzellikle desenli kazak modelleri düz renk pantolon ya da eteklerle uyumlu olurken kapşonlu desenli kazakları da eşofman altı gibi bol giysileri ve düz renk taytla eşleştirebilirsiniz.İşlemeli ve fiyonk detaylı kız çocuk kazakları ise daha klasik bir görünüm sağlar.

koton kız çocuk gri kazak modelleriKoton’un özel tasarımları ile çocuğunuzun kış boyunca rahat hissetmenize ve şık görünmesine yardımcı olursunuz.Hayvan baskıları,yıldız ve kalp baskıları Koton kız çocuk kazaklarında dikkat çekerken asimetrik detaylar,püskül detayları,fiyon detayları,simler,pullar da es geçilmemiş.

koton onlinekoton kız çocuk lacivert desenli kazak modelleri4-10 yaş kız çocuklara hitap eden Koton kazak modellerinin fiyatları 13 TL-50 TL aralığında değişiyor.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın