LC Waikiki 23 Nisan Çocuk Giyim Koleksiyonu 2017

LC Waikiki 23 Nisan çocuk giyimLC Waikiki markası her yıl olduğu gibi 2017 senesinde de çocukların heyecanla beklediği 23 Nisan Bayramı için birbirinden güzel kıyafetlerden ve kostümlerden oluşan çok özel bir koleksiyon çıkardı.

LC Waikiki 23 nisan özel kıyafetleriLC Waikiki mağazalarında ve online satış sitesinde satışa sunulan bu özel kıyafetler,kız ve erkek çocuklar için hazırlandı.Bayramda giyilmek üzere tasarlanan bu cıvıl cıvıl kıyafetleri eminim ki çocuklar çok beğenecek.

LCW çocuk bayramı kıyafetleriKız çocukları için bluz,etek,elbise,babet gibi parçalardan oluşan 23 Nisan kıyafetlerinde kalpli,yıldızlı,kelebekli baskılardan oluşan bluzlar,tül etekler,puantiyeli etekler dikkatleri çekiyor.Elbise olarak ise beyaz güpür detaylı elbise,pembe ışıltılı balerin elbisesi ve ispanyol dansçı elbisesi modelleri tasarlanmış.

LC Waikiki 23 nisan kostümleriErkek çocuk kıyafetlerine bakacak olursak kravatlı ve papyonlu gömlekler,cepken yelekler,başta siyah,lacivert,camel,kırmızı,beyaz renklerinde pantolonlar,yazlık kumaş ayakkabılar dikkatleri çekiyor.

LC Waikiki 23 nisan tören kıyafetleri2017 senesi için tasarlanmış olan 23 Nisan kıyafetleriyle çocuklarınız enerjik ve mutlu bir bayram geçirsin.

LC Waikiki 23 nisan kıyafetleriStokları çok kısa süre içinde tükenen LCW 23 Nisan kıyafetlerini satın almak için hızlı hareket etmelisiniz.Çok uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz bu güzel kıyafetler,yalnızca LC Waikiki‘de…

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın