DeFacto 2017 İlkbahar Yaz Çocuk Giyim Koleksiyonu

defacto 3-8 yaş çocuk giyim modelleri

Çocuklar bu yaz DeFacto ile çok eğlenecek.Yetişkinlere hitap eden kıyafetlerin yanı sıra çocuk kıyafetlerinin de yer aldığı DeFacto,2017 ilkbahar-yaz koleksiyonuyla genç-çocuk,kadın,erkek her cinsten ve yaştan insanın ihtiyaç duyduğu giyim modellerini beğenilerine sunuyor.

defacto 2017 kız çocuk tişört modelleri

DeFacto,miniklerin renkli dünyasına eşlik eden yeni koleksiyonunda küçük beyler için süper kahramanlı,küçük hanımlar için de çiçek desenli kıyafetleriyle dikkat çekiyor.Kaliteyi ucuza sunan DeFacto,2017 ilkbahar yaz koleksiyonunda çocuklara da yer veriyor.Podyumu tasarımlarına taşıyan marka,3-8, 8-14 yaş grubundaki kız ve erkek çocuk kıyafetleriyle yaza renkli bir giriş yapıyor.

defacto 2017 yazlık çocuk kıyafetleri

DeFacto,küçüklere puantiyeler,çiçekler,kelebekler,tütüler,renkli ekoseler,mini papyonlar ve baskılı gömleklerden oluşan cıvıl cıvıl bir koleksiyon sunuyor.

Neşeli Küçük Hanımlar İçin Rengarenk Kıyafetler DeFacto’da..

defacto 2017 askılı yazlık çocuk elbiseleri

Küçük hanımların en çok dikkatlerini çekecek vazgeçilmez parçalar tütü etekler olacak.Bunun yanı sıra pul,payet ve sim detayları gibi baskılı tişörtler de bu sezonun olmazsa olmazları..

defacto kız çocuk ilkbahar yaz koleksiyonu 2017

Deniz kızı temasıyla yola çıkan markanın balık pullu baskılı taytlar ve deniz kızı baskılı tişörtler ile minikler parıldayacak.Renkli meyve baskılarından oluşan elbise koleksiyonu ile de çocuklar bulundukları alanları renklendirecek.Tüm bunları tamamlayacak çilek hasır çantalar,sandaletler,şapkalar,pırıltılı babetler gibi aksesuar seçenekleri oldukça fazla diyebiliriz.

Küçük Beyler İçin Şık Kıyafetler DeFacto 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonunda…

defacto 2017 çocuk giyim koleksiyonu

Kendinden askılı ve papyon baskılı gömlekler küçük beyleri tam bir beyefendiye dönüştürecek.Diğer çocuklara ise kahraman karakterler ve canlı renkli kıyafetler eşlik edecek.Canlı renkteki chinolar 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonunda da yer almaya devam ediyor.

defacto 2017 ilkbahar-yaz çocuk giyim

Chino pantolonlarda mavi,kırmızı,yeşil gibi canlı tonlar kullanılırken kum rengi ve bej tonlar da sadeliği seven küçük beyler için hazırlanmış.Altı renkli ayakkabılar çocukların dikkatini çekerken kasketler,sandaletler,renkli espadriller koleksiyonu tamamlayan diğer parçalardan..

DeFacto 2017 yeni sezon koleksiyonuna DeFacto mağazalarından ve defacto .com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın