Zara 4-14 Yaş Kız Çocuk Bayramlık Giyim Modelleri

zara kız çocuk bayram koleksiyonu

Bayrama az bir zaman kala ünlü markalar bayramlık kıyafetleri görücüye çıkarmaya başladı.Kadın,erkek,genç ve çocuk giyimle ilgili her türlü kıyafet ve aksesuar ürünlerini piyasaya çıkaran markalar,şimdiden bayram alışverişi yapmayı tercih edenler için çok sayıda farklı seçenekler sunuyor.

zara kız çocuk desenli isviçre stili işlemeli bluz

Kadın,erkek ve çocuklar için birbirinden güzel giyim modelleri,çanta ve ayakkabı gibi tasarımlar sunan Zara,yeni sezon bayram koleksiyonunda da göz alıcı tasarımlara imza atıyor.

zara kız çocuk pembe tül elbise

Ben de size bu yazımda Zara’nın 4-14 yaş kız çocukları için hazırladığı bayramlık kıyafetleri paylaşacağım.Elbiseler,bluzlar,pantolonlar,tulumlar gibi kıyafetlerin yanında babet,mokasen ayakkabı,çanta gibi pek çok farklı seçenekler de bulunan Zara bayram koleksiyonunda aradığınız her şey mevcut..

zara kız çocuk teyelli omzu açık beyaz bluz

Zara kız çocuk bayram koleksiyonunda yer alan kıyafetlerde çiçek desenleri,taşlı detaylar,volanlar,fiyonklar gibi çok farklı sezon trendlerini görüyoruz.Yaz sezonunun en gözde ve canlı renklerini Zara 2017 çocuk giyim koleksiyonunda bulabilirsiniz.

zara yanları volanlı çiçekli yazlık tulum

Beyaz,pembe,mavi,sarı,kırmızı gibi renklerin hakim olduğu koleksiyonda çanta,babet ve ayakkabılarda ise dore ve gümüş metalik renklere rastlıyoruz.Çantalarda taş detaylar,fiyonklar,çiçek aplikeleri dikkat çekerken ayakkabılarda da metalik renklerin yanı sıra püsküller,taşlı detaylar,fiyonklar,bağcıklar bulunuyor.

zara kız çocuk sırtı kontrast fiyonklu gömlek

Ürünler hakkında daha detaylı bilgiyi zara.com.tr sitesinde bulabilirsiniz.Zara’nın bu bayram için hazırladığı kız çocuk bayramlıklarına galerimizden yakından bakabilirsiniz.Daha büyük görüntü için fotoğrafların üzerine tıklayınız.

 

 

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın