Zara Kids 2017 Sonbahar/Kış Çocuk Giyim Koleksiyonu

zara 2017 sonbahar-kış çocuk mont modelleri

Yazın en sıcak günlerini yaşadığımız şu günlerde ünlü giyim markası Zara,şimdiden 2017 sonbahar-kış koleksiyonlarını görücüye çıkarmaya başladı.Yetişkinler kadar çocuklar için de giyim koleksiyonu çıkaran markanın ürünleri şimdiden ilgi görmeye başlayacak gibi görünüyor.

zara 2017 yeni seon çocuk giyim koleksiyonu

Uzun parkalar,içi yünlü kareli mantolar ve montlar,tüvit ve kaşe kumaşın baş rolde olduğu dış giyim modelleri,geniş balıkçı yakalı dökümlü kazaklar,kapüşonlu renkli sweatshirtler,hem kız hem de erkek çocuklar için şişme montlar ve daha fazla kışlık model Zara 2017 sonbahar-kış koleksiyonunda..

zara 2017 sonbahar-kış çocuk giyim koleksiyonu

Ekose desenler,bu sezon daha mikro boyutlarda karşımıza çıkıyor.Mont,manto,palto gibi dış giyim kıyafetlerinin yanı sıra gömlek,sweat gibi üst giyim modellerinde de kullanılan ekoseler,bu kış Zara’da bambaşka bir görünüme kavuşuyor.

zara 2018 sonbahar-kış çocuk giyim

Hem anne babaların hem de çocukların çok beğeneceği Zara 2017 sonbahar-kış tasarımları,bu sezon da herkesin yüzünü güldürecek.

Siyah,lacivert,gri gibi koyu renklerin yanı sıra mavi,kırmızı,sarı,turuncu gibi sıcak ve canlı renklerin de yer aldığı Zara 2018 kış çocuk giyim koleksiyonunda aradığınız her parçayı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın