LC Waikiki 2018 Sonbahar Kış İlkokul Kıyafetleri

lc waikiki okula donus koleksiyonu

Okula dönüş heyecanı herkes için farklı anlamlar taşısa da çocuğunu ilk kez okula hazırlayacak anne babalar için bu dönem daha heyecanlı ve daha anlamlıdır.Heyecan ve mutluluğun yanında tatlı bir stresi de olan okul döneminde ilk okul alışverişi de oldukça önemli..

lc waikiki ilkokul kıyafetleri

Özellikle kreş dönemi hem ebeveynler için hem de çocuklar için en hassas bir süreç..Okulla ilk tanışması eksiksiz ve kusursuz olmalı..Keyifli bir alışveriş için bazen bir şapka,çanta yada bir etek bile yetebilir.

lc waikiki 2018 anaokulu kıyafetleri

Kıyafetleri seçerken artık çocuğunuzun yanında her zaman bulunamayacağınızı göz önüne alıp kendi başına giyip çıkarabileceği rahat kıyafetler seçmelisiniz.Seneye de giyer düşüncesi sadece dış giyim modelleri için geçerli..Günlük giyeceği parçaları çocuğunuzun bedenine göre seçin.Özellikle kreşe gidecek çocuklarınız için yedek kıyafetler almayı unutmayın malum,bütün gün boyalarla,oyun hamurlarıyla oynayacaklarını düşünerek mutlaka kıyafetlerini yedekli olarak alın.

LC Waikiki İle Okula Dönüş Heyecanı

LC Waikiki’nin Okula Dönüş Koleksiyonunda sık yıkamaya dayanıklı kumaşlardan yapılma kıyafetler,miniklerin okul heyecanına eşlik ediyor.İster derste ister ders dışında rahatlığın ön planda olduğu kumaş pantolonlar,etekler minik öğrencilerin vazgeçilmezi olacak.

LCW kız çocuk bej kemerli trençkot-110 TL

Podyumlardan okul bahçelerine yansıtılan iddialı kıyafetler,miniklerin okula dönüş heyecanını ikiye katlıyor.Klasik okul gömleği,hırka ve yeleklerin yerini alacak sloganlı sweatshirt’ler trend aksesuarlarla birlikte miniklerin stillerini belirliyor.

LCW erkek çocuk siyah okul çantası-40 TL

LC Waikiki 2018 sonbahar Kış ilkokul ve kreş giyim modellerine yakından bakalım.Bütün ihtiyaç duyduğunuz kıyafet ve aksesuarla LCW 2018 Okula Dönüş Koleksiyonu‘nda..

 

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın