En Yeni 23 Nisan Kıyafetleri

23-nisan-gosteri-kiyafetleri

23 Nisan Çocuk Bayramı‘na 2 küsur ay kalmışken şimdiden çocukların törende giyeceği kıyafetler için şimdiden arayışlara girildi diyebiliriz.Törende daha çok folklörik kostümler,etek-bluz takımları,tek parça elbiseler ve tabi ki bu kıyafetlere uyacak ayakkabı ve aksesuarlar kullanılıyor.İhtiyaçlar da bu parçalara oluyor haliyle..

23-nisan-kiz-erkek-cocuk-gosteri-kiyafetleri

Arayışlar başlamışken daha belli başlı çocuk giyim sitelerinde henüz fazla bir paylaşım yapılmıyor.Fakat önümüzdeki günlerde 23 Nisan kıyafetleriyle ilgili yeni paylaşımlar yapılacaktır.

kız-erkek çocuk 23 nisan kıyafetleri

Şu anda sizlerle n11.com sitesinde satışa sunulan 23 Nisan kıyafetlerini paylaşacağım.Aradığınız her parçayı bulabileceğiniz bu sitede folklör kına gecesi kıyafeti, 23 Nisan gösterisi için çeşitli etekler,farklı modeldeki 23 Nisan elbiseleri,farklı baskılı tütü etek-bluz takımları satışa sunuluyor.

23-nisan-kiz-cocuk-kiyafetleri

Çocuklarımızın severek giyeceği birbirinden renkli ve eğlenceli kıyafet ve kostümler n11.com sitesinde sizleri bekliyor.

En Yeni 23 Nisan Kıyafetleri” hakkında 3 yorum

    1. admin Yazar

      Sitemizde satış yapılmamaktadır,Defacto’nun yeni sezon 23 nisan kıyafetleri yakında sitesinde yayınlanacak.belki istemiş olduğunuz model bu koleksiyonda yer alabilir.

      Cevapla

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın