Bebegen 2018 İndirimli Kız Bebek Mevlüt Takımları

pembe seritli tullu patikli kiz bebek mevlut elbisesi-39 TL

Bebeğinize dair her şeyi bulabileceğiniz Bebegen‘de sağlıklı kumaşlardan hazırlanmış kız bebek mevlüt takımları göz kamaştırıyor.Bebeğimizin dünyaya gelişini hayırlı bir şekilde kutlamak ve Rabbimize şükretmek amacıyla düzenlediğimiz mevlütte yavrularımızın hem şık hem de rahat sağlıklı giysiler içinde olmasını isteriz.

hurrem sultan kirmizi bebek mevlut takimi-69 TL

Yeni doğan bebeklerden yaşlarını doldurmuş bebeklere kadar hepsi için mevlüt takımları tasarlayan Bebegen’de güvenli alışveriş yapabilir,kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.Türkiye’nin ilk online fabrika satış mağazası olan bebegen.com.tr‘de bebekleriniz için aradığınız her parçayı bulabilirsiniz.

cup-cake kiz bebek badi-etek-dantelli tayt-takimi-49 TL

Yüzde yüz pamuklu kumaşlardan yapılmış yerli üretim garantisiyle satışa sunulan kız bebek mevlüt takımlarında güpürlü ve tül detaylı elbiseler,body,tütü etek ve dantelli tayttan oluşan takımlar,Hürrem Sultan takımları yer alıyor.

gullu nakisli patikli badili 5 parca kız bebek mevlut takimi-69 TL

En az 4 veya 5 parçadan oluşan Bebegen mevlüt takımları,beyaz,kırmızı,yeşil,turkuaz,pembe gibi renklerde hazırlanmış.Fiyatları 40 TL’dan 119 TL’ya kadar olan Bebegen mevlüt takımlarının içinde miniklerimiz çok sevimli görünecek.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın