Kategori arşivi: BEBEK ARAÇ&GEREÇLERİ

Bebek arabası,oto koltuğu,ana kucağı,mama sandalyesi,oyun parkı,yatak modelleri

Kraft Bebek Oyun Parkı Modelleri

kraft-summer-oyun-parkı-mavi-399 TL

kraft-summer-oyun-parkı-mavi-399 TL

Hayatımızın en önemli varlıkları olan bebeklerimiz için her şeyin en iyisini isteriz.Bebeğimizin güvende,sağlıklı,konfor ve sevgi içinde olmasını isteriz.

Kraft markası da bütün bunlardan yola çıkarak güvenli,kaliteli,ergonomik ve şık ürünler tasarlamaya devam ediyor.Hayatınızı kolaylaştıran,bebeğinizin güvenliğini ön planda tutan,kaliteli,şık ve konforlu Kraft bebek oyun parkı modelleriyle karşınızdayız.

Hem yatak hem de oyun parkı olabilme özellikleriyle çifte fırsat sunan Kraft oyun parkı modellerinde kırmızı,mavi,gri,kahve ve yeşil gibi renkler kullanılmış.Bu modellere yakından bakmaya ne dersiniz?

kraft carmen oyun parkı

Siyah,mavi ve kırmızı modelleri bulunan Kraft carmen oyun parkları 76*110 cm boyutlarında bulunuyor.Alüminyum gövdesi,bebeğin kolayca girip çıkabileceği fermuarlı penceresi,farklı yaşlarda kullanım için 9 kg.taşıma kapasiteli ilave ara kat,11 kg.taşıma kapasiteli alt değiştirme ünitesi,sallanma aparatı ile beşik olarak kullanabilme,fermuarlı taşıma çantası gibi çok farklı özellikleri bulunuyor.

kraft garden dönenceli oyun parkı

Kraft Garden dönenceli oyun parkı 70*110 cm boyutlarında bulunuyor.Fiyatı ise 699 TL..Koyu gri,açık gri,kırmızı ve kahve renkleri bulunan bu modelin Carmen modelinden farklı olan özellikleri;

  • Alt değiştirme ünitesinin yanında yer alan 3 adet fonksiyonel cep
  • İki ayakta yer alan frenli tekerlekleri sayesinde kolay taşınabilme
  • Oyuncak torbası
  • Işık,müzik ve titreşim özellikli otomatik dönence
  • Fermuarlı taşıma çantası

kraft joy dönenceli oyun parkı

Kraft Joy oyun parkı,60*120 cm boyutlarında bulunuyor.Diğer iki oyun parkının tüm özelliklerini taşıyor.Fiyatı ise 649 TL..

kraft holiday oyun parkı-yeşil-turuncu

Kraft P040 Holiday oyun parkı 5-24 ay arası kullanılabilir.15 kg taşıma kapasitesi,özel yumuşak pedli iç yüzey sayesinde ekstra güvenlik ve ekstra konfor özellikleri bulunuyor.Fiyatı ise 539 TL..

Chicco Urban Puset Bebek Arabası

chicco bebek arabaları

Anne ve bebek için gerekli olan ne varsa,biberon ve emziklerden tutun,bebek telsizleri,bebek banyo aksesuarları,mama sandalyeleri,park yatakları,beşik,salıncak,eğitsel oyuncaklar,pusetler,oto koltukları,kısaca aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacınız Chicco‘da sizleri bekliyor.

chicco urban puset

Annelerin ve anne adaylarının en çok ihtiyaç duyacakları her türlü araç gereci bulabileceğiniz Chicco’nun kişiselleştirilebilir Urban Puset modelini sizlere tanıtacağız.

chicco urban puset bebek arabası

Urban puseti için renk paketi ayrıca seçilmeli ve ayrıca içeriğinde tente,bacak örtüsü olarak da kullanılabilen ayak örtüsü,yumuşak kılıf ve konfor kitinden oluşuyor.

tek parça yükseklik ayarlı chicco urban puset

Üstü açılabilir ve modüler olan Chicco Urban Bebek Arabası,bebeğinizin ihtiyaçlarına uyum sağlayabilir ve pratik çözümler sunar.Puset koltuğu yatırılarak bebeğiniz için konforlu bir yolculuk sunuyor.Doğumdan itibaren 6 aya kadar kullanımı uygundur.

ters çevrilebilir chicco urban puset

Puset koltuğu her iki yöne doğru da kullanılabilir.Basit bir hareketle bebeğin ilk zamanlarında ebeveyne bakan konumdan,büyüdüğünde etrafına rahatça bakabileceği dışarı bakan konuma geçirilebilir.

chicco urban bebek arabası renk paketi

Pusetin rengini değiştirebilirsiniz,hem de her gün..Siyah baza,favori renk paketinizle kişiselleştirilebilir.Renk paketi farklı renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor.Çerçeve,puset koltuğu,yağmurluk ve port bebenin iç astarı pakete dahildir.5 farklı renk pakedi (ayrı satılıyor) her gün sanki farklı puset kullanılıyormuş hissi yaratır.Renk pakedine dahil olan aksesuarlar;pusedin üst kısmı,battaniye,puset oturma koltuğu,güvenlik kemeri için üçlü dolgu..Aksesuarlar çamaşır makinesinde 30°’de yıkanabilir.

chiico urban renk paketi aksesuarları

Chicco urban puset,çiftli yaslanma sistemiyle geniş koltuk,bebeğiniz için en rahat pozisyonu sunuyor.Sırt dayanağı 3 farklı pozisyona ayarlanabiliyor.Geniş tentesi güneşli havalarda bile UV50+ koruma sağlar.

geniş tenteli chicco urban puset

Katlandığında küçük bir alan kaplar.Tek parça yükseklik ayarlı tutma koluyla puseti kullanan ebeveynin boynuna göre 4 farklı yükseklik boyu mevcut..

Bu kullanışlı bebek arabasını çoğu alışveriş sitelerinde (n11.com,hepsiburada.com) bulabilirsiniz.