Kategori arşivi: BEBEK ARAÇ&GEREÇLERİ

Bebek arabası,oto koltuğu,ana kucağı,mama sandalyesi,oyun parkı,yatak modelleri

Civil Bebek 2018 Hamak Modelleri Ve Fiyatları

civil bliss ahsap standli yesil hamak-319 TL

civil bliss ahsap standli yesil hamak-319 TL

Civil bebek 2018 hamak modelleri,yeni anne olmuş hanımların işlerini epey kolaylaştıracak.Bu nasıl olacak diye soracak olursanız sorunuzun cevabını yazımızda bulacaksınız.

civil bliss metal ayakli turuncu bebek hamagi-219 TL

civil bliss metal ayakli turuncu bebek hamagi-219 TL

Annelerin en büyük sıkıntılarından birisi de çeşitli sebeplerden uykusu bölünen minik bebeklerinin bu sorununu nasıl çözeceği konusu oluyor.Gaz sancısından uyuyamayan bebekler,kolikten dolayı saatlerce ağlama,uykuya yatırdıktan sonra 10 dakika sonra uyanma gibi çeşitli sıkıntılar yaşayan annelerin işini bir nebze olsun rahatlatacak bebek hamakları,Civil’de uygun fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

civil bliss neptun hamak-mavi-139 TL

civil bliss neptun hamak-mavi-139 TL

Bebekleriniz hamak keyfi yaparken siz de kendinize vakit ayırabileceksiniz.Hamak beşikler,anne rahmi ortamı yaratarak en huzursuz bebeği bile rahatlatır.Bebeğinizin gaz sancısı problemi varsa,kolikse,reflüsü,uyku problemi varsa Civil bebek hamak beşikleri sizin için en uygun çözümdür.

civil tavana askili standsiz dikey bebek hamagi-99 TL

civil tavana askili standsiz dikey bebek hamagi-99 TL

Beşikler hamak gibi rahat olmayabilir.Hamaklardaki kumaşlar,bebeği kendi ağırlığı ile sararak anne rahmindeymiş gibi hissettirir.Ayrıca beşikte bebek düz yatar.Oysaki hamakta omurganın doğal duruşu desteklenir.

civil bliss ahsap standli yatay bebek hamagi-mavi-319 TL

civil bliss ahsap standli yatay bebek hamagi-mavi-319 TL

Hamak modelleri,geçmişten esinlenilerek şimdilerde daha modern ve konforlu bir hale getirildi.Kafa düzlüğünü,bel kaymalarını engelleyen Civil 2018 bebek hamak modellerinde ayak kısımları kayın ağacından yada çelik borulardan yapılmış.

civil bliss mavi mars hamak-139 TL

civil bliss mavi mars hamak-139 TL

0-3 yaş arası ve 20 kg.taşıma kapasitesine sahip hamakların kumaşı ise pamuk gabardinden yapılmış.2018 beşik hamak modelleri hakkında daha detaylı bilgi için civilim.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

civil bliss ahsap ayakli yatay bebek hamagi-319 TL

civil bliss ahsap ayakli yatay bebek hamagi-319 TL

Lelebaby Ligou Travel Sistem Bebek Arabası

lelebaby ligou travel sistem bebek arabası

Lelebaby Ligou travel sistem bebek arabasının rahatlığı ve konforuyla tanışın! Bebeklerinizi güvende ve mutlu bir şekilde gezdirmek isteyen anneler için tasarlanan lelebaby bebek arabasının en yeni modeliyle karşınızdayız.

2018 bebek arabasi modelleri

En çok aranan bebek arabaları listesinin ilk sıralarında yer alan bu modeli tüm anneler için seçtik.Neden bu modeli seçtiniz diye soranlara en iyi cevap,bu bebek arabasının tüm kullanışlı özelliklerini anlatmak olacak.

en cok aranan bebek arabasi modeli

Özellikleri bir liste halinde sıralayacak olursak eğer;

 • Bebek oturma yeri 3 farklı açıyla kullanılabilir ve aynı zamanda port bebeye çevrilebilir.Bu yüzden de yenidoğan bebekler rahatlıkla seyahat edebilir.
 • Üst tenteye monte edilmiş sineklik bebeğinizin dış ortamdaki haşerelerden korursunuz.
 • Ön tekerleklerde bulunan amortisör sistemi sayesinde engelli zeminlerde bile sarsılmadan yumuşak ve rahat bir gezinti yapabilirsiniz.
 • Büyük boyutlardaki arka tekerleklerdeki yumuşak dolgularla sarsıntı yaşamazsınız.
 • Ön tekerlekler tek bir hareketle kolaylıkla kilitlenebilir.
 • 360 derece dönebilen tekerlekler sayesinde kolay manevra yeteneği

en yeni bebek arabasi

 • 5 noktalı emniyet sistemi ile yüksek güvenlik
 • Otomatik ayarlı kemerli sırt dayama ünitesi
 • İç tarafa doğru saklanabilen özel tente uzatıcı
 • 12 seviyeye ayarlanabilen katlandığında içte saklanabilen yumuşak kılıflı tutma kolu
 • Kolaylıkla katlanabilmesinin yanı sıra katlandığında ayakta durabilme özelliği
 • Büyük ve fonksiyonel alt sepet alternatifi
 • Tek noktadan rahatlıkla kilitlenebilen fren sistemi
 • Taşıma kapasitesi (bebek arabası) 15 kg ve ana kucağının taşıma kapasitesi 15 kg

ligou travel bebek arabası

Fiyatına gelirsek e-bebek.com sitesinde LLB-LGU33 stok kodlu bu ürünün fiyatı 1.799 TL ve farklı kredi kartlarına taksit imkanları sunuluyor.Hepsiburada.com sitesinde ise bu ürünün fiyatı 926 TL ve farklı kredi kartlarına vade farksız 9 taksit uygulanıyor.

Hepsiburada.com sitesinde açık kahve,siyah ve kırmızı renklerdeki lelebaby ligou bebek arabası modellerini aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

hepsiburada lelebaby travel bebek arabası modelleri

 

Kraft Bebek Oyun Parkı Modelleri

kraft-summer-oyun-parkı-mavi-399 TL

kraft-summer-oyun-parkı-mavi-399 TL

Hayatımızın en önemli varlıkları olan bebeklerimiz için her şeyin en iyisini isteriz.Bebeğimizin güvende,sağlıklı,konfor ve sevgi içinde olmasını isteriz.

Kraft markası da bütün bunlardan yola çıkarak güvenli,kaliteli,ergonomik ve şık ürünler tasarlamaya devam ediyor.Hayatınızı kolaylaştıran,bebeğinizin güvenliğini ön planda tutan,kaliteli,şık ve konforlu Kraft bebek oyun parkı modelleriyle karşınızdayız.

Hem yatak hem de oyun parkı olabilme özellikleriyle çifte fırsat sunan Kraft oyun parkı modellerinde kırmızı,mavi,gri,kahve ve yeşil gibi renkler kullanılmış.Bu modellere yakından bakmaya ne dersiniz?

kraft carmen oyun parkı

Siyah,mavi ve kırmızı modelleri bulunan Kraft carmen oyun parkları 76*110 cm boyutlarında bulunuyor.Alüminyum gövdesi,bebeğin kolayca girip çıkabileceği fermuarlı penceresi,farklı yaşlarda kullanım için 9 kg.taşıma kapasiteli ilave ara kat,11 kg.taşıma kapasiteli alt değiştirme ünitesi,sallanma aparatı ile beşik olarak kullanabilme,fermuarlı taşıma çantası gibi çok farklı özellikleri bulunuyor.

kraft garden dönenceli oyun parkı

Kraft Garden dönenceli oyun parkı 70*110 cm boyutlarında bulunuyor.Fiyatı ise 699 TL..Koyu gri,açık gri,kırmızı ve kahve renkleri bulunan bu modelin Carmen modelinden farklı olan özellikleri;

 • Alt değiştirme ünitesinin yanında yer alan 3 adet fonksiyonel cep
 • İki ayakta yer alan frenli tekerlekleri sayesinde kolay taşınabilme
 • Oyuncak torbası
 • Işık,müzik ve titreşim özellikli otomatik dönence
 • Fermuarlı taşıma çantası

kraft joy dönenceli oyun parkı

Kraft Joy oyun parkı,60*120 cm boyutlarında bulunuyor.Diğer iki oyun parkının tüm özelliklerini taşıyor.Fiyatı ise 649 TL..

kraft holiday oyun parkı-yeşil-turuncu

Kraft P040 Holiday oyun parkı 5-24 ay arası kullanılabilir.15 kg taşıma kapasitesi,özel yumuşak pedli iç yüzey sayesinde ekstra güvenlik ve ekstra konfor özellikleri bulunuyor.Fiyatı ise 539 TL..