Kategori arşivi: BEBEK ARABALARI

baston puset,travel sistem puset,ikiz bebek puset modelleri

Lelebaby Ligou Travel Sistem Bebek Arabası

lelebaby ligou travel sistem bebek arabası

Lelebaby Ligou travel sistem bebek arabasının rahatlığı ve konforuyla tanışın! Bebeklerinizi güvende ve mutlu bir şekilde gezdirmek isteyen anneler için tasarlanan lelebaby bebek arabasının en yeni modeliyle karşınızdayız.

2018 bebek arabasi modelleri

En çok aranan bebek arabaları listesinin ilk sıralarında yer alan bu modeli tüm anneler için seçtik.Neden bu modeli seçtiniz diye soranlara en iyi cevap,bu bebek arabasının tüm kullanışlı özelliklerini anlatmak olacak.

en cok aranan bebek arabasi modeli

Özellikleri bir liste halinde sıralayacak olursak eğer;

 • Bebek oturma yeri 3 farklı açıyla kullanılabilir ve aynı zamanda port bebeye çevrilebilir.Bu yüzden de yenidoğan bebekler rahatlıkla seyahat edebilir.
 • Üst tenteye monte edilmiş sineklik bebeğinizin dış ortamdaki haşerelerden korursunuz.
 • Ön tekerleklerde bulunan amortisör sistemi sayesinde engelli zeminlerde bile sarsılmadan yumuşak ve rahat bir gezinti yapabilirsiniz.
 • Büyük boyutlardaki arka tekerleklerdeki yumuşak dolgularla sarsıntı yaşamazsınız.
 • Ön tekerlekler tek bir hareketle kolaylıkla kilitlenebilir.
 • 360 derece dönebilen tekerlekler sayesinde kolay manevra yeteneği

en yeni bebek arabasi

 • 5 noktalı emniyet sistemi ile yüksek güvenlik
 • Otomatik ayarlı kemerli sırt dayama ünitesi
 • İç tarafa doğru saklanabilen özel tente uzatıcı
 • 12 seviyeye ayarlanabilen katlandığında içte saklanabilen yumuşak kılıflı tutma kolu
 • Kolaylıkla katlanabilmesinin yanı sıra katlandığında ayakta durabilme özelliği
 • Büyük ve fonksiyonel alt sepet alternatifi
 • Tek noktadan rahatlıkla kilitlenebilen fren sistemi
 • Taşıma kapasitesi (bebek arabası) 15 kg ve ana kucağının taşıma kapasitesi 15 kg

ligou travel bebek arabası

Fiyatına gelirsek e-bebek.com sitesinde LLB-LGU33 stok kodlu bu ürünün fiyatı 1.799 TL ve farklı kredi kartlarına taksit imkanları sunuluyor.Hepsiburada.com sitesinde ise bu ürünün fiyatı 926 TL ve farklı kredi kartlarına vade farksız 9 taksit uygulanıyor.

Hepsiburada.com sitesinde açık kahve,siyah ve kırmızı renklerdeki lelebaby ligou bebek arabası modellerini aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

hepsiburada lelebaby travel bebek arabası modelleri

 

Chicco Urban Puset Bebek Arabası

chicco bebek arabaları

Anne ve bebek için gerekli olan ne varsa,biberon ve emziklerden tutun,bebek telsizleri,bebek banyo aksesuarları,mama sandalyeleri,park yatakları,beşik,salıncak,eğitsel oyuncaklar,pusetler,oto koltukları,kısaca aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacınız Chicco‘da sizleri bekliyor.

chicco urban puset

Annelerin ve anne adaylarının en çok ihtiyaç duyacakları her türlü araç gereci bulabileceğiniz Chicco’nun kişiselleştirilebilir Urban Puset modelini sizlere tanıtacağız.

chicco urban puset bebek arabası

Urban puseti için renk paketi ayrıca seçilmeli ve ayrıca içeriğinde tente,bacak örtüsü olarak da kullanılabilen ayak örtüsü,yumuşak kılıf ve konfor kitinden oluşuyor.

tek parça yükseklik ayarlı chicco urban puset

Üstü açılabilir ve modüler olan Chicco Urban Bebek Arabası,bebeğinizin ihtiyaçlarına uyum sağlayabilir ve pratik çözümler sunar.Puset koltuğu yatırılarak bebeğiniz için konforlu bir yolculuk sunuyor.Doğumdan itibaren 6 aya kadar kullanımı uygundur.

ters çevrilebilir chicco urban puset

Puset koltuğu her iki yöne doğru da kullanılabilir.Basit bir hareketle bebeğin ilk zamanlarında ebeveyne bakan konumdan,büyüdüğünde etrafına rahatça bakabileceği dışarı bakan konuma geçirilebilir.

chicco urban bebek arabası renk paketi

Pusetin rengini değiştirebilirsiniz,hem de her gün..Siyah baza,favori renk paketinizle kişiselleştirilebilir.Renk paketi farklı renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor.Çerçeve,puset koltuğu,yağmurluk ve port bebenin iç astarı pakete dahildir.5 farklı renk pakedi (ayrı satılıyor) her gün sanki farklı puset kullanılıyormuş hissi yaratır.Renk pakedine dahil olan aksesuarlar;pusedin üst kısmı,battaniye,puset oturma koltuğu,güvenlik kemeri için üçlü dolgu..Aksesuarlar çamaşır makinesinde 30°’de yıkanabilir.

chiico urban renk paketi aksesuarları

Chicco urban puset,çiftli yaslanma sistemiyle geniş koltuk,bebeğiniz için en rahat pozisyonu sunuyor.Sırt dayanağı 3 farklı pozisyona ayarlanabiliyor.Geniş tentesi güneşli havalarda bile UV50+ koruma sağlar.

geniş tenteli chicco urban puset

Katlandığında küçük bir alan kaplar.Tek parça yükseklik ayarlı tutma koluyla puseti kullanan ebeveynin boynuna göre 4 farklı yükseklik boyu mevcut..

Bu kullanışlı bebek arabasını çoğu alışveriş sitelerinde (n11.com,hepsiburada.com) bulabilirsiniz.