Kategori arşivi: BEBEK MOBİLYALARI

Bebek Beşik-Karyola-Oyun Parkı Modelleri

Kraft Bebek Oyun Parkı Modelleri

kraft-summer-oyun-parkı-mavi-399 TL

kraft-summer-oyun-parkı-mavi-399 TL

Hayatımızın en önemli varlıkları olan bebeklerimiz için her şeyin en iyisini isteriz.Bebeğimizin güvende,sağlıklı,konfor ve sevgi içinde olmasını isteriz.

Kraft markası da bütün bunlardan yola çıkarak güvenli,kaliteli,ergonomik ve şık ürünler tasarlamaya devam ediyor.Hayatınızı kolaylaştıran,bebeğinizin güvenliğini ön planda tutan,kaliteli,şık ve konforlu Kraft bebek oyun parkı modelleriyle karşınızdayız.

Hem yatak hem de oyun parkı olabilme özellikleriyle çifte fırsat sunan Kraft oyun parkı modellerinde kırmızı,mavi,gri,kahve ve yeşil gibi renkler kullanılmış.Bu modellere yakından bakmaya ne dersiniz?

kraft carmen oyun parkı

Siyah,mavi ve kırmızı modelleri bulunan Kraft carmen oyun parkları 76*110 cm boyutlarında bulunuyor.Alüminyum gövdesi,bebeğin kolayca girip çıkabileceği fermuarlı penceresi,farklı yaşlarda kullanım için 9 kg.taşıma kapasiteli ilave ara kat,11 kg.taşıma kapasiteli alt değiştirme ünitesi,sallanma aparatı ile beşik olarak kullanabilme,fermuarlı taşıma çantası gibi çok farklı özellikleri bulunuyor.

kraft garden dönenceli oyun parkı

Kraft Garden dönenceli oyun parkı 70*110 cm boyutlarında bulunuyor.Fiyatı ise 699 TL..Koyu gri,açık gri,kırmızı ve kahve renkleri bulunan bu modelin Carmen modelinden farklı olan özellikleri;

  • Alt değiştirme ünitesinin yanında yer alan 3 adet fonksiyonel cep
  • İki ayakta yer alan frenli tekerlekleri sayesinde kolay taşınabilme
  • Oyuncak torbası
  • Işık,müzik ve titreşim özellikli otomatik dönence
  • Fermuarlı taşıma çantası

kraft joy dönenceli oyun parkı

Kraft Joy oyun parkı,60*120 cm boyutlarında bulunuyor.Diğer iki oyun parkının tüm özelliklerini taşıyor.Fiyatı ise 649 TL..

kraft holiday oyun parkı-yeşil-turuncu

Kraft P040 Holiday oyun parkı 5-24 ay arası kullanılabilir.15 kg taşıma kapasitesi,özel yumuşak pedli iç yüzey sayesinde ekstra güvenlik ve ekstra konfor özellikleri bulunuyor.Fiyatı ise 539 TL..

Çocuk Odaları İçin Oyun Parkı&Park Yatak Modelleri

kiwi-sleep-n-play-oyun-parki-modelleriOyun parkı beşik çeşitleri ile eğlenceyi çocuğunuzun ayağına getirmeniz mümkün..Günümüzde park yataklar adeta oyun alanı gibi tasarlanmaktadır.Çocuğunuz yatağının içindeyken sanki bir parktaymış gibi gönlünce eğlenebilecek.Üstelik görsel ve işitsel gelişimine katkıda bulunacak oyuncakları içinde barındıran park yatakları evinizin istediğiniz köşesine yerleştirebilirsiniz.

kraft-calipso-donenceli-siyah-oyun-parkiTıpkı bebek beşiği gibi görünen park yatak çeşitlerini doğumdan itibaren kullanabilirsiniz.Çocuk odası hazırlamak yerine bebeğinizi kendi odanızda büyütmek istiyorsanız,çocuğunuzun sıkılmasını engellemek ve kişisel gelişimini sağlamak için park yataklardan faydalanabilirsiniz.

lorelli-nanny-pembe-oyun-parki-sepet-besikPark yataklar,bebeklerin rahatı ve konforu düşünülerek tasarlanmış.Papetto oyun park beşik,uzaktan kumandalı dönencesi sayesinde bebeğinizin kahkaha atmasına yardımcı olacak.Üzerinde bulunan termometresi ile oda sıcaklığını düzenli olarak kontrol edebilirsiniz.Gece lambası ve titreşimli müzik kutusu,bebeğinizin her zaman rahat etmesini sağlayacak.Sahip olduğu malzeme torbasıyla bebeğinizin ortalıkta dolaşan eşyalarını kolayca saklayabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda anında ulaşabilirsiniz.Rahat ve geniş alt değiştirme tablası ve boy ölçüm cetveli bebek bakımını kolaylaştırıyor.Kubbeli görüntüsü şık durduğu için odanın dekorasyonuyla uyum sağlayacaktır.

kraft-atlas-bebek-oyun-parkiOyun parkı yatak renklerini bebeğinizin cinsiyetine göre tercih edebilirsiniz.Kraft oyun parkı,sallanma aparatı ile beşik olarakta kullanılabilir.Bebeğiniz büyüdükten sonra rahatça kullanılabilsin diye 2 ayrı kata sahiptir.Tekerlekleri sayesinde evinizde istediğiniz odaya taşıyabilirsiniz.Fermuarlı penceresi,bebeğinizin parka kolaylıkla girip çıkabilmesine imkan sağlar.

hattrick-rpp-021-pembe-sehzade-park-yatakGörsellerde yer alan farklı renk ve modellerdeki oyun parkı ve park yatakları n11.com‘da bulabilirsiniz.

Çilek Mobilya’dan 2016 Beşik Modelleri

Bebeğiniz için kullanışlı ve şık beşik modelleri Çilek Mobilya‘da..En güzel 3 adet Çilek Mobilya bebek beşik modelini sizler için hazırladık.Üçü de birbirinden güzel ve pratik bir kullanıma sahip..

cilek-2016-sepet-besikİlki (45*80) cm ebatlarında sepet beşik..Bu beşik modelinde çizilmeleri önlemek ve daha güvenli olması için kauçuk lastikli sabit ayak kullanılmış.Ayrıca sepet beşik modeli sallanabilir özellikli tasarlanmış.Peşin fiyatı 649 TL,eğer taksitli alırsanız fiyatı 698 TL..

cilek-2016-parmaklikli-sallanilabilir-beyaz-besikİkinci beşik modelimiz ise Star beşik..(45*90) cm ebatlarındaki bu beşik modeli,bebeğinizin ilk 0-8 ay yaş döneminde kullanımı için uygundur.Bu bebek beşiğine cibinlik,yatak,yatak kılıfı ve uyku seti dahildir.Uyku setine 1 adet yorgan ve başucunu çevreleyen 1 adet koruma dahildir.Star beşik rahatlıkla hareket ettirilebilir ve taşınabilir.Beşik sallanabilir özelliktedir.Ayrıca istenildiğinde sallanma özelliği kilit mekanizması sayesinde sabitlenebilir.Peşin fiyatı 799 TL,taksitli fiyatı ise 859 TL…

cilek-2016-beyaz-fayton-besikFairy bebek beşiği ise (70*130) cm ebatlarında tasarlanmış.Karyola iç döşemesi el işçiliğiyle kapitone yapılmıştır.Güvenli pleksi malzeme ile ön koruma sağlanmış.Ön tabla üzerinde minik eşyalarını asabilecek askı detayları bulunmaktadır.İstendiğinde fayton beşiğe uyumlu cibinlik monte edilebilir.Bu beşiğin peşin fiyatı 1.399 TL,taksitli fiyatı ise 1.504 TL..