Kategori arşivi: BEBEK MOBİLYALARI

Bebek Beşik-Karyola-Oyun Parkı Modelleri

Civil Bebek 2018 Hamak Modelleri Ve Fiyatları

civil bliss ahsap standli yesil hamak-319 TL

civil bliss ahsap standli yesil hamak-319 TL

Civil bebek 2018 hamak modelleri,yeni anne olmuş hanımların işlerini epey kolaylaştıracak.Bu nasıl olacak diye soracak olursanız sorunuzun cevabını yazımızda bulacaksınız.

civil bliss metal ayakli turuncu bebek hamagi-219 TL

civil bliss metal ayakli turuncu bebek hamagi-219 TL

Annelerin en büyük sıkıntılarından birisi de çeşitli sebeplerden uykusu bölünen minik bebeklerinin bu sorununu nasıl çözeceği konusu oluyor.Gaz sancısından uyuyamayan bebekler,kolikten dolayı saatlerce ağlama,uykuya yatırdıktan sonra 10 dakika sonra uyanma gibi çeşitli sıkıntılar yaşayan annelerin işini bir nebze olsun rahatlatacak bebek hamakları,Civil’de uygun fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

civil bliss neptun hamak-mavi-139 TL

civil bliss neptun hamak-mavi-139 TL

Bebekleriniz hamak keyfi yaparken siz de kendinize vakit ayırabileceksiniz.Hamak beşikler,anne rahmi ortamı yaratarak en huzursuz bebeği bile rahatlatır.Bebeğinizin gaz sancısı problemi varsa,kolikse,reflüsü,uyku problemi varsa Civil bebek hamak beşikleri sizin için en uygun çözümdür.

civil tavana askili standsiz dikey bebek hamagi-99 TL

civil tavana askili standsiz dikey bebek hamagi-99 TL

Beşikler hamak gibi rahat olmayabilir.Hamaklardaki kumaşlar,bebeği kendi ağırlığı ile sararak anne rahmindeymiş gibi hissettirir.Ayrıca beşikte bebek düz yatar.Oysaki hamakta omurganın doğal duruşu desteklenir.

civil bliss ahsap standli yatay bebek hamagi-mavi-319 TL

civil bliss ahsap standli yatay bebek hamagi-mavi-319 TL

Hamak modelleri,geçmişten esinlenilerek şimdilerde daha modern ve konforlu bir hale getirildi.Kafa düzlüğünü,bel kaymalarını engelleyen Civil 2018 bebek hamak modellerinde ayak kısımları kayın ağacından yada çelik borulardan yapılmış.

civil bliss mavi mars hamak-139 TL

civil bliss mavi mars hamak-139 TL

0-3 yaş arası ve 20 kg.taşıma kapasitesine sahip hamakların kumaşı ise pamuk gabardinden yapılmış.2018 beşik hamak modelleri hakkında daha detaylı bilgi için civilim.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

civil bliss ahsap ayakli yatay bebek hamagi-319 TL

civil bliss ahsap ayakli yatay bebek hamagi-319 TL

Kraft Bebek Oyun Parkı Modelleri

kraft-summer-oyun-parkı-mavi-399 TL

kraft-summer-oyun-parkı-mavi-399 TL

Hayatımızın en önemli varlıkları olan bebeklerimiz için her şeyin en iyisini isteriz.Bebeğimizin güvende,sağlıklı,konfor ve sevgi içinde olmasını isteriz.

Kraft markası da bütün bunlardan yola çıkarak güvenli,kaliteli,ergonomik ve şık ürünler tasarlamaya devam ediyor.Hayatınızı kolaylaştıran,bebeğinizin güvenliğini ön planda tutan,kaliteli,şık ve konforlu Kraft bebek oyun parkı modelleriyle karşınızdayız.

Hem yatak hem de oyun parkı olabilme özellikleriyle çifte fırsat sunan Kraft oyun parkı modellerinde kırmızı,mavi,gri,kahve ve yeşil gibi renkler kullanılmış.Bu modellere yakından bakmaya ne dersiniz?

kraft carmen oyun parkı

Siyah,mavi ve kırmızı modelleri bulunan Kraft carmen oyun parkları 76*110 cm boyutlarında bulunuyor.Alüminyum gövdesi,bebeğin kolayca girip çıkabileceği fermuarlı penceresi,farklı yaşlarda kullanım için 9 kg.taşıma kapasiteli ilave ara kat,11 kg.taşıma kapasiteli alt değiştirme ünitesi,sallanma aparatı ile beşik olarak kullanabilme,fermuarlı taşıma çantası gibi çok farklı özellikleri bulunuyor.

kraft garden dönenceli oyun parkı

Kraft Garden dönenceli oyun parkı 70*110 cm boyutlarında bulunuyor.Fiyatı ise 699 TL..Koyu gri,açık gri,kırmızı ve kahve renkleri bulunan bu modelin Carmen modelinden farklı olan özellikleri;

  • Alt değiştirme ünitesinin yanında yer alan 3 adet fonksiyonel cep
  • İki ayakta yer alan frenli tekerlekleri sayesinde kolay taşınabilme
  • Oyuncak torbası
  • Işık,müzik ve titreşim özellikli otomatik dönence
  • Fermuarlı taşıma çantası

kraft joy dönenceli oyun parkı

Kraft Joy oyun parkı,60*120 cm boyutlarında bulunuyor.Diğer iki oyun parkının tüm özelliklerini taşıyor.Fiyatı ise 649 TL..

kraft holiday oyun parkı-yeşil-turuncu

Kraft P040 Holiday oyun parkı 5-24 ay arası kullanılabilir.15 kg taşıma kapasitesi,özel yumuşak pedli iç yüzey sayesinde ekstra güvenlik ve ekstra konfor özellikleri bulunuyor.Fiyatı ise 539 TL..

Çocuk Odaları İçin Oyun Parkı&Park Yatak Modelleri

kiwi-sleep-n-play-oyun-parki-modelleriOyun parkı beşik çeşitleri ile eğlenceyi çocuğunuzun ayağına getirmeniz mümkün..Günümüzde park yataklar adeta oyun alanı gibi tasarlanmaktadır.Çocuğunuz yatağının içindeyken sanki bir parktaymış gibi gönlünce eğlenebilecek.Üstelik görsel ve işitsel gelişimine katkıda bulunacak oyuncakları içinde barındıran park yatakları evinizin istediğiniz köşesine yerleştirebilirsiniz.

kraft-calipso-donenceli-siyah-oyun-parkiTıpkı bebek beşiği gibi görünen park yatak çeşitlerini doğumdan itibaren kullanabilirsiniz.Çocuk odası hazırlamak yerine bebeğinizi kendi odanızda büyütmek istiyorsanız,çocuğunuzun sıkılmasını engellemek ve kişisel gelişimini sağlamak için park yataklardan faydalanabilirsiniz.

lorelli-nanny-pembe-oyun-parki-sepet-besikPark yataklar,bebeklerin rahatı ve konforu düşünülerek tasarlanmış.Papetto oyun park beşik,uzaktan kumandalı dönencesi sayesinde bebeğinizin kahkaha atmasına yardımcı olacak.Üzerinde bulunan termometresi ile oda sıcaklığını düzenli olarak kontrol edebilirsiniz.Gece lambası ve titreşimli müzik kutusu,bebeğinizin her zaman rahat etmesini sağlayacak.Sahip olduğu malzeme torbasıyla bebeğinizin ortalıkta dolaşan eşyalarını kolayca saklayabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda anında ulaşabilirsiniz.Rahat ve geniş alt değiştirme tablası ve boy ölçüm cetveli bebek bakımını kolaylaştırıyor.Kubbeli görüntüsü şık durduğu için odanın dekorasyonuyla uyum sağlayacaktır.

kraft-atlas-bebek-oyun-parkiOyun parkı yatak renklerini bebeğinizin cinsiyetine göre tercih edebilirsiniz.Kraft oyun parkı,sallanma aparatı ile beşik olarakta kullanılabilir.Bebeğiniz büyüdükten sonra rahatça kullanılabilsin diye 2 ayrı kata sahiptir.Tekerlekleri sayesinde evinizde istediğiniz odaya taşıyabilirsiniz.Fermuarlı penceresi,bebeğinizin parka kolaylıkla girip çıkabilmesine imkan sağlar.

hattrick-rpp-021-pembe-sehzade-park-yatakGörsellerde yer alan farklı renk ve modellerdeki oyun parkı ve park yatakları n11.com‘da bulabilirsiniz.