Etiket arşivi: chicco urban renk paketi

Chicco Urban Puset Bebek Arabası

chicco bebek arabaları

Anne ve bebek için gerekli olan ne varsa,biberon ve emziklerden tutun,bebek telsizleri,bebek banyo aksesuarları,mama sandalyeleri,park yatakları,beşik,salıncak,eğitsel oyuncaklar,pusetler,oto koltukları,kısaca aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacınız Chicco‘da sizleri bekliyor.

chicco urban puset

Annelerin ve anne adaylarının en çok ihtiyaç duyacakları her türlü araç gereci bulabileceğiniz Chicco’nun kişiselleştirilebilir Urban Puset modelini sizlere tanıtacağız.

chicco urban puset bebek arabası

Urban puseti için renk paketi ayrıca seçilmeli ve ayrıca içeriğinde tente,bacak örtüsü olarak da kullanılabilen ayak örtüsü,yumuşak kılıf ve konfor kitinden oluşuyor.

tek parça yükseklik ayarlı chicco urban puset

Üstü açılabilir ve modüler olan Chicco Urban Bebek Arabası,bebeğinizin ihtiyaçlarına uyum sağlayabilir ve pratik çözümler sunar.Puset koltuğu yatırılarak bebeğiniz için konforlu bir yolculuk sunuyor.Doğumdan itibaren 6 aya kadar kullanımı uygundur.

ters çevrilebilir chicco urban puset

Puset koltuğu her iki yöne doğru da kullanılabilir.Basit bir hareketle bebeğin ilk zamanlarında ebeveyne bakan konumdan,büyüdüğünde etrafına rahatça bakabileceği dışarı bakan konuma geçirilebilir.

chicco urban bebek arabası renk paketi

Pusetin rengini değiştirebilirsiniz,hem de her gün..Siyah baza,favori renk paketinizle kişiselleştirilebilir.Renk paketi farklı renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor.Çerçeve,puset koltuğu,yağmurluk ve port bebenin iç astarı pakete dahildir.5 farklı renk pakedi (ayrı satılıyor) her gün sanki farklı puset kullanılıyormuş hissi yaratır.Renk pakedine dahil olan aksesuarlar;pusedin üst kısmı,battaniye,puset oturma koltuğu,güvenlik kemeri için üçlü dolgu..Aksesuarlar çamaşır makinesinde 30°’de yıkanabilir.

chiico urban renk paketi aksesuarları

Chicco urban puset,çiftli yaslanma sistemiyle geniş koltuk,bebeğiniz için en rahat pozisyonu sunuyor.Sırt dayanağı 3 farklı pozisyona ayarlanabiliyor.Geniş tentesi güneşli havalarda bile UV50+ koruma sağlar.

geniş tenteli chicco urban puset

Katlandığında küçük bir alan kaplar.Tek parça yükseklik ayarlı tutma koluyla puseti kullanan ebeveynin boynuna göre 4 farklı yükseklik boyu mevcut..

Bu kullanışlı bebek arabasını çoğu alışveriş sitelerinde (n11.com,hepsiburada.com) bulabilirsiniz.