Etiket arşivi: LCW 23 nisan kıyafetleri

LC Waikiki Yeni Sezon 23 Nisan Kıyafetleri

LCW 23 Nisan Katalog

23 Nisan Çocuk Bayramına az bir zaman kala bazı markalar bu özel gün için birbirinden renkli ve göz alıcı çocuk kıyafetleri paylaşmaya başladı.Bu markalardan birisi olan LC Waikiki,bu sene de çocuklarımız için rengarenk 23 Nisan kıyafetleri tasarladı.

LCW 23 Nisan Katalog

Kız çocukları için kabarık tütü etekler ve tül detaylı elbiseler her zaman ki gibi revaçta..Eteklerde yıldız baskıları,kalp baskıları,puantiyeler,pullu simler dikkat çekiyor.Etekleri tamamlayan tişörtlerde ise yine aynı detaylar dikkat çekiyor.Eteklerde siyah,beyaz,kırmızı,pembe,beyaz,mavi gibi renkler ön planda yer alıyor.Tişörtlerde ise daha çok renkli baskılı beyaz renk kullanılmış. Tül detaylı bluzlar ise göz alıcı diyebiliriz.

LCW 23 Nisan Katalog Modelleri

Erkek çocuklar için ise papyon ve kravat detaylı gömlekler,polo ve dik yaka tişörtler hazırlanmış.Siyah,lacivert,antrasit renkteki pantolonların yanı sıra ekru,krem,kırmızı ve beyaz renkler de pantolonlar satışa sunuluyor.

lcw 23 nisan özel katalog

LC Waikiki yeni sezon 23 Nisan kıyafetlerinin yer aldığı görsellerimizde fiyatlar ürünün yanında yer alıyor.Fiyatların oldukça uygun olduğu LCW’de kıyafetler çok çabuk bitiyor.O yüzden elinizi çabuk tutmakta fayda var.

 

LC Waikiki 23 Nisan Çocuk Giyim Koleksiyonu 2017

LC Waikiki 23 Nisan çocuk giyimLC Waikiki markası her yıl olduğu gibi 2017 senesinde de çocukların heyecanla beklediği 23 Nisan Bayramı için birbirinden güzel kıyafetlerden ve kostümlerden oluşan çok özel bir koleksiyon çıkardı.

LC Waikiki 23 nisan özel kıyafetleriLC Waikiki mağazalarında ve online satış sitesinde satışa sunulan bu özel kıyafetler,kız ve erkek çocuklar için hazırlandı.Bayramda giyilmek üzere tasarlanan bu cıvıl cıvıl kıyafetleri eminim ki çocuklar çok beğenecek.

LCW çocuk bayramı kıyafetleriKız çocukları için bluz,etek,elbise,babet gibi parçalardan oluşan 23 Nisan kıyafetlerinde kalpli,yıldızlı,kelebekli baskılardan oluşan bluzlar,tül etekler,puantiyeli etekler dikkatleri çekiyor.Elbise olarak ise beyaz güpür detaylı elbise,pembe ışıltılı balerin elbisesi ve ispanyol dansçı elbisesi modelleri tasarlanmış.

LC Waikiki 23 nisan kostümleriErkek çocuk kıyafetlerine bakacak olursak kravatlı ve papyonlu gömlekler,cepken yelekler,başta siyah,lacivert,camel,kırmızı,beyaz renklerinde pantolonlar,yazlık kumaş ayakkabılar dikkatleri çekiyor.

LC Waikiki 23 nisan tören kıyafetleri2017 senesi için tasarlanmış olan 23 Nisan kıyafetleriyle çocuklarınız enerjik ve mutlu bir bayram geçirsin.

LC Waikiki 23 nisan kıyafetleriStokları çok kısa süre içinde tükenen LCW 23 Nisan kıyafetlerini satın almak için hızlı hareket etmelisiniz.Çok uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz bu güzel kıyafetler,yalnızca LC Waikiki‘de…