Etiket arşivi: LCW anneler günü kampanyası

LC Waikiki Anneler Günü Hediye Rehberi

Her yıl Mayıs ayının 2.haftası Anneler Günü kutlanır ve bu özel günde çocuklar annelerine olan sevgisini göstermek için çok özel hediyeler alırlar.Kıyafetten her türlü aksesuara kadar çeşitli hediye seçenekleri sunan LC Waikiki,ev tekstili ve mutfak eşyalarını da farklı alternatifler olarak bizlere sunuyor.

Her bütçeye hitap eden farklı hediyelerle annemize ne alacağız diye telaşa düşenlere bu konuda yardım eden LCW,ekonomik fiyatlarla da müşterilerinin yüzlerini güldürüyor.Hayatımızın en değerlileri için sunulan bu güzel ve şık hediyelerle anneler günü daha çok anlam kazanıyor.

LC Waikiki’de şık anneler için en güzel kıyafetler,spor ve rahat olmaktan hoşlanan anneler için trend giyim modelleri,evin içinde bile sporundan ödün vermeyen sportif anneler için spor kıyafetler,çanta tutkunu olan anneler için birbirinden şık ve kaliteli çantalar,anne adaylarına özel hamile koleksiyonu göze çarpıyor.

Ev demek anne demek olduğundan onların işlerini kolaylaştıracak mutfak eşyaları ve ev tekstil ürünleri LCW Home koleksiyonuyla Anneler Günü’ne renk katıyor.Her ihtiyacınızı uygun fiyatlarla bulabileceğiniz lcwaikiki.com.tr,bu Anneler Gününde de yanınızda..

LC Waikiki Anneler Günü Özel Koleksiyonu

LCW-anneler-gunu-indirim-kampanyasıLC Waikiki,Anneler Gününde hem anneleri hem de çocukları mutlu edecek özel koleksiyonuyla geliyor.Tişört,pantolon,body,tayt,etek gibi rahat ve spor kıyafetlerden oluşan özel koleksiyon,uygun fiyatlarıyla da yüzleri güldürecek.

LCW Anneler Günü KombinleriUygun fiyatların yanı sıra Anneler Günü‘ne özel seçili ürünlerde %15 indirim uygulanacak olan kampanya sadece internet mağazasında (lcwaikiki.com) ve mobil uygulamasında geçerli olacak.Kampanya sadece kampanya işareti bulunan ürünlerde geçerli olacak ve en az 2 kampanya ürünü alana bu ürünlerde geçerli %15 indirim uygulanacak.

LCW Anne-Çocuk Giyim KombinleriKampanyanın başlangıcı 28 Nisan,bitişi ise 2 Mayıs saat 10:00’da sona erecek ve kampanya sadece Türkiye’de geçerli..

LC Waikiki Anneler Günü Çocuk Giyim

LC Waikiki Anneler Günü Özel Koleksiyonu

LCW Anne-Kız Çocuk Giyim Modelleri