Etiket arşivi: LCW anneler günü koleksiyonu

LCW 2019 Anne Çocuk Giyim Kombinleri

lcw annemle ortak noktam cok kampanyasi

İyi giyinmek herkesin hakkı diyerek yola çıkan LCW,hem şık hem de ekonomik giyim modelleriyle kadın,erkek ve çocukların beğenisini kazanıyor.Özel günlerde düzenlediği çok özel tasarımlarla büyük ilgi gören LC Waikiki,Anneler Günü için hazırlamış olduğu anne çocuk giyim kombinleriyle de dikkat çekmeyi başarıyor.

LC waikiki anneler gunu koleksiyonu

LCW,Stil sahibi anneler ve onların izinden giden kız çocukları için hazırladığı tek tip kıyafetleri Anneler Günü koleksiyonunda bir araya getiriyor.Koleksiyondaki tasarımlara kalitenin ve rahatlığın damga vurduğunu görüyoruz.Üstelik çok uygun fiyatlarıyla da bütçeleri sarsmayan LCW,bu özel gün için elbise,tişört ve tulum gibi kıyafetler hazırlamış.

lcw anne kiz giyim kombinleri

Annemle ortak noktamız çok temasıyla Anneler Günü kampanyasını başlatan LC Waikiki,anneler ve çocuklarının birlikte giyebilecekleri ortak tasarımlar hazırladı.Bu sezon erkek çocuklarını da dahil eden markanın özel koleksiyonunda çiçek desenli elbise ve tulumlar,çizgili poplin elbiseler,baskılı pamuklu tişörtler yer alıyor.

lc waikiki anneler gunu anne cocuk giyi

Üstlerle kombinlenecek skinny kesim gabardin pantolonlar da hem anneler hem de çocukları için son derece zevkli ve şık bir görünüme sahip..

lcw anneler gunu giyim modelleri

LC Waikiki Anneler Gününe Özel Anne-Kız Giyim Kombinleri

lcw-anneler-gunu-koleksiyonu

Hayatımızın her anında yanımızda olan,hangi yaşta olursak olalım sevgisini ve ilgisini çocuklarından esirgemeyen en değerli varlıklarımız annelerimiz için ne yapsak azdır..Sadece bir gün değil her gün annelerine değer verdiğini ve onları ne kadar çok sevdiğini göstermek,yüzlerini az da olsa güldürmek isteyen evlatlar,Anneler Günü gibi bu özel ve ayrıcalıklı günü küçük hediyelerle kutlayabilirler.

lcw-anne-kız sloganlı tişörtler

Annelerimiz için ne yapsak az,fakat annelerimizin bu özel günlerini kutlamak,ufak hediyelerle yüzlerini güldürmek hiçte zor değil..Bir de bu özel günde anne-kız aynı giyinmek isteyenler için LC Waikiki yepyeni bir koleksiyon hazırladı.

lcw-anne-kız çiçekli elbiseler

Çiçeklerin en nadidesi olan annelerimiz için sezonun trendi çiçek desenli kıyafetler LC Waikiki Anneler Günü Özel Koleksiyonunda …Bu Anneler Gününde kıyafetlere çiçek desenleri damga vuracak.

lcw-anne-çocuk giyim kombinleri

Anne sıcaklığını yansıtan LCW anneler günü özel koleksiyonu ile bahar coşkusu içimizde yaşayacak.Baharın en canlı renk ve desenleri ile hem annelerin hem de kızlarının yüzlerinde kocaman gülücükler açacak.

lc waikiki anne-çocuk tişörtleri

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak ve ürün fiyatlarını öğrenmek isteyenler lcwaikiki.com.tr  sitesini ziyaret edebilirler.

LC Waikiki Anneler Günü Özel Koleksiyonu

LCW-anneler-gunu-indirim-kampanyasıLC Waikiki,Anneler Gününde hem anneleri hem de çocukları mutlu edecek özel koleksiyonuyla geliyor.Tişört,pantolon,body,tayt,etek gibi rahat ve spor kıyafetlerden oluşan özel koleksiyon,uygun fiyatlarıyla da yüzleri güldürecek.

LCW Anneler Günü KombinleriUygun fiyatların yanı sıra Anneler Günü‘ne özel seçili ürünlerde %15 indirim uygulanacak olan kampanya sadece internet mağazasında (lcwaikiki.com) ve mobil uygulamasında geçerli olacak.Kampanya sadece kampanya işareti bulunan ürünlerde geçerli olacak ve en az 2 kampanya ürünü alana bu ürünlerde geçerli %15 indirim uygulanacak.

LCW Anne-Çocuk Giyim KombinleriKampanyanın başlangıcı 28 Nisan,bitişi ise 2 Mayıs saat 10:00’da sona erecek ve kampanya sadece Türkiye’de geçerli..

LC Waikiki Anneler Günü Çocuk Giyim

LC Waikiki Anneler Günü Özel Koleksiyonu

LCW Anne-Kız Çocuk Giyim Modelleri